CITYKIDS – aktīvās atpūtas un ballīšu centrs bērniem
Ganību dambis 7, 4. korpuss, Rīga

PAR MUMS

CITYKIDS aktīvās atpūtas un ballīšu centrā zem viena jumta atrodas 12 dažādi rotaļu laukumi, 5 svinību telpas, Lācīša darbnīca mīļmantiņu izgatavošanai, plaša centrālā zāle, slepenā laboratorija “Kvāķis”, plaša garderobe, māmiņistaba mazuļu aprūpei un kafejnīcas stūrītis.

Pirmskolas un skolas vecuma bērnu grupām īpaši piedāvājumi aktīvai atpūtai un izziņai.

Papildus pamatpiedāvājumam, SIA CITYKIDS piedāvā arī virkni pakalpojumu, kas nodrošina lielisku svētku organizēšanu.

PIEDĀVĀJUMS

Lecam un laižam!

Rodas brīvs laiks, kas jāizpilda? Pienākusi ekskursiju diena, bet galamērķis vēl nav izvēlēts? Risinājums ir CITYKIDS apmeklējums. Grupas biļete lielākam vai mazākam kolektīvam, bez iepriekšējas rezervācijas.

10 – 19 skolēnu grupa – 7 EUR/pers. 20 un vairāk skolēnu grupa – 6 EUR/pers. Ierasties var bez iepriekšēja pieteikuma jebkurā laikā gan darba dienās, gan brīvdienās.

Dāvana pirmklasniekiem!

Katru gadu, sākoties mācību gadam, CITYKIDS dāvā visiem Rīgas pirmklasniekiem bezmaksas kuponu CITYKIDS apmeklējumam. Augusta beigāis, septembra sākumā izsūtām visām Rīgas skolām informāciju par kuponu saņemšanas kārtību. Jautājiet par iespēju saņemt kuponus skolas administrācijai! Kuponu var izmantot gan individuālajam apmeklējuma, gan apmeklējumam kopā ar klasi.

Prieka stunda! /1-12/

Īpaši izdevīgs piedāvājums! Iepriekš piesākot savu klasi vai pirmskolas vecuma bērnu grupu, 1,5 stundu apmeklējums tikai 4 eur katram bērnam. Darbojas tikai darba dienās! Bērniem pieejamas visas atrakcijas centrā. Pieteikties.

Superklase /3Vienā/ /1-12/

Kolektīva saliedēšans pasākums kopā ar bērnu pasākuma vadītāju. Sportiski izaicinājumi, kvesti, komandu veidojošas aktivitātes, smiekli un jautrība, telpa līdzpaņemtajiem našķiem un dzērieniem un jautrā kopbilde atmiņām par pavadīto laiku! Izcils risinājums alternatīvai mācību stundai, ekskursiju dienai, sporta dienai vai jebkurai citai dienai, kad ir mērķis sagādāt bērniem prieku, piedāvājot saturīgu laika pavadīšanu un kopā būšanu. Pieteikties.

Slepenais Kvāķis /3Vienā/ /1-12/

JAUNUMS!!! CITYKIDS. Zinātniskā laboratorija, kurā kopā ar pasākuma vadītāju bērni veic eksperimentus un saistošā veidā iemācās dažādas ķīmiskas un fiziskas likumsakarības. Izvēloties apciemot CITYKIDS KVĀĶI, iegūsiet trīs opcijas vienā – fiziskās aktivitātes atrakcijās, izziņa – laborotorijā, kā arī telpa kopā sanākšanai un līdzpaņemtajiem našķiem un dzērieniem. Pasākuma ilgums – 2,5 stundas. Pieteikšanās šeit.

Interaktīvais Teātris /3Vienā/ /1-12/

TRĪS VIENĀ Izklaidējošs interaktīvais teātris atbilstoši gadalaikam un svinamajiem svētkiem. aktivitātes atrakcijās un telpa kopā sanākšanai un līdzpaņemtajiem našķiem un dzērieniem. Pieteikties.

Lācīša darbnīca /3Vienā/ /1-12/

Unikala vieta, kur rodas mīļmantiņas uz mūžu. Piedāvājam bērniem sagādāt pārsteiguma tematisko ballīti, piem., …..Pasākumu vada animators. Bērni izvēlas kādu no rotaļlietu sagatavēm, kopā ar animatoru veic sagatavošanā rituālu ( tiek sildīta sirsniņa, iečukstēta vēlēšanās, tiek radīts vēstījums), kopā ar bērniem piepilda rotaļietas ar mīksto pildījumu, nosauc jaundzimušo rotaļlietu vārdā un izsniedz dzimšanas apliecību. Viss process ir sagatavots tā, ka pārvēršas par interesantu spēli ar fiziskiem vingrinājuma elementiem. Rezultātā bērni izjūt emocionālu saikni ar rotaļlietu, personalizē to un iesaista dažādās sižetiskās spēlēs, kas veicina bērnu fantāziju un radošumu. Pieteikties.

Smilšu pasakas /3Vienā/ /1-12/

Visiem zināms smilšu terapijas nomierinošais efekts. Piedāvājam unikālu iespeju padarboties ar smilšu ekrānu profesionāla mākslinieka vadībā. Kopbildes zīmēšana – interaktīvs process, kura laikā bērni rada kopbildi, izveidoto kopbildi fiksējam un nosūtām e-pastā kontaktpersonai; atjautīgā spēle “Uzmini nu!” – mākslinieks sāk zīmēt detaļas, rodas brīva vieta bērnu fantāzijai, lai uzminētu, kas māksliniekam padomā; smilšu pasaka – pasakas sižets un norise atspoguļojas uz ekrāna, mākslinieks zīmē un stāsta pasaku, kas atspoguļojas uz ekrāna mūzikas pavadībā. Iespēja katram bērnam individuāli pazīmēt uz smilšu ekrāna. Garantēta pozitīvu emociju buķete! Pieteikties

Burbuļmānija /3Vienā/ /1-12/

Ziepju burbuļa mūžs ir īss… , taču radītās emocijas ir spilgtas un atmiņā paliekošas! Piedāvājam skaistu šovu, kurā nepastarpināti tiek iesaistīti arī bērni. Ziepju burbuļu figūras, milzu burbuļi, iespēja nokļt ziepju burbuļa iekšienē un paskatīties uz pasauli caur gaistošā ziepju burbuļa sienu, iespēja uzpūst pašam savu burbuli un sacensties ar citiem par sava burbuļa dzīves laika ilgumu. Pieteikties

Izlaidums /3Vienā/ /1-12/

Pirmskolas iestādes grupiņas vai klases izlaidums CITYKIDS! Maijs ir izlaidumu mēnesis. Satraucošs un skaists laiks gan bērniem, gan vecākiem. Izlaiduma ballīte CITYKIDS vienmēr izdosies! Plašums, vislabākie draugi, gaisa baloni, atrakcijas, foto stūrītis, svinību telpa našķiem, disco muzika un atraktīvais pasākuma vadītājs, kas parūpēsies par to, lai izlaiduma balīte iegūtu statusu – vislabākā bāllīte! Pasākuma organizācijas izmaksas variējas atkarībā no izvēlētā svinību laika un dienas, kā arī no izvēlētajiem papildus pakalpojumiem. Vairāk informācijas sazinoties. Pieteikties

Ziemassvētki CITYKIDS /3Vienā/ /1-12/

Decembris paiet Ziemassvētku gaidīšanas gaisotnē. Visa decembra garumā CITYKIDS piedāvā speciāli sagatavotu programmu skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem. Ziemassvētku gaidīšanas atmosfēra, noslēpto dāvanu meklēšana, pikošanās, meža vecīša Sitija iznāciens …. Pieteikties

SVARĪGI

  • Informācijas precizēšana un/vai pieteikšanās elektroniski.
  •  /3Vienā/ nozīmē, ka piedāvājums ietver trīs opcijas uz 2,5 stundām – privātā telpa kopāsanākšanai un līdzpaņemajiem nāšķiem + visas atrakcijas centrā + izvēlētais animatora vadītais tematiskais pasākums.
  • /1-12/ nozīmē, ka animatora vadītais pasākums tiek pielāgots bērnu grupas vecumposmam: 3- 5 gadi; 5- 7 gadi; 7-12 gadi.
  • Piesakoties obligāti jānorāda bērnu vecums un skaits, lai varam sagatavot izklaides un izziņas progrāmmu atbilstoši vecumposmu informācijas īpatnībām.
  • Atrodamies viegli pieejamā vietā, netālu no Rīgas centra – biznesa parka “Ganību Dambis” teritorijā.
  • Klientiem pieejama plaša bezmaksas stāvvieta biznesparka teritorijā.

Foto no CITYKIDS arhīva