Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs
Mihaila iela 3, Daugavpils

PAR MUMS

DAUGAVPILS MARKA ROTKO MĀKSLAS CENTRS ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas, kultūras un izglītības centrs Daugavpils cietoksnī, vēsturiskajā Artilērijas arsenāla ēkā, kas piedāvā aplūkot pastāvīgās un mainīgās ekspozīcijas vairāk nekā 2500 m2 platībā. Rotko centrā tiek organizēti starptautiski simpoziji māksliniekiem, radošās darbnīcas, meistarklases, kā arī bērnu un jauniešu mākslas izglītības programmas. Centrā ir pieejamas naktsmītnes, semināru, konferenču telpas, kā arī kamerzāle ar flīģeli. Rotko centra telpās atrodas suvenīru kiosks un kafejnīca “Arsenāls”.

MĀKSLAS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs piedāvā bērnu (6-13) vai jauniešu (14-18) radošās mākslas izglītības programmas.

Programmu laikā, pēc izvēles, iespēja iepazīties ar kādu no izstādēm Rotko centra A, B,C vai D sektoros, digitālās ekspozīcijas zālē nofotografēties uz vecpilsētas fona un, iedvesmojoties no visa redzētā, un piedzīvotā, profesionāla mākslinieka vadībā, radīt savu īpašo mākslas darbu, ko par piemiņu paņemt sev līdzi.

Bērnu programma 2,00 EUR (1,5h)

Jauniešu programma 3,00 EUR (1,5h)

Grupas vadītājam ieeja bez maksas

Īpašas cenas skolēnu grupu informatīvajām ekskursijām ar iekļautiem gida pakalpojumiem latviešu, krievu vai angļu valodās pa visām Rotko centra ekspozīcijām, izstādēm un cietoksni.

Radošo programmu un ekskursiju pieteikšana pa tālruni: +371 654 30250, +371 22471925 vai rakstot uz e-pastu: zanna.jemeljanova@daugavpils.lv