Dzīvā Sudraba muzejs
Burtnieku ielā 4 (Vecajā Rātsnamā), Limbaži

PAR MUMS

Dzīvā Sudraba muzejs izveidots 2012. gadā Limbažos. Muzeju izveidojis juvelieris, mākslinieks un filozofs Oļegs Auzers, izstādot savas lielformāta skulpturālās kompozīcijas, kas tapušas vairāk kā 40 gadu daiļrades laikā.

Starp meistardarbu kolekcijas darbiem ir arī lielākā sudrabā veidotā pils pasaulē, kas liks aizrauties elpai un uz brīdi nonākt maģiskā pasaulē, kur valda miers un harmonija. Meistara mākslas darbi stāsta par pasauli, kurā blakus skaudībai un alkatībai dzīvo uzupurēšanās un altruisms, kurā mīlestība mijas ar naidu, šajā pasaulē dzīvība uzvar nāvi.

Anglijas Karaliene, Japānas Imperators un citu valstu pirmās personas ikdienā priecē acis ar mākslinieka darinātiem darbiem. Laimīgā kārtā viens no šiem iespaidīgajiem darbiem – majestātiskais buru kuģis “Klīstošais Holandietis”, kas kā dāvana tika gatavots Spānijas Karalim, ir pieejams Jūsu apskatei Dzīvā Sudraba muzejā.

Unikālās mākslas darbu ekspozīcijas iepazīšana atraktīva gida stāstījuma vadībā, kā arī ielūkošanās darbnīcā – ieskats juveliera amata prasmju apgūšanā pēc amatniecības skolas tradīcijām un darbu tapšanas gaitā.

Gida stāstījums iekļauj pētniecisku jautājumu un atjautības uzdevumu pildīšanu, veicinot smalko meistardarbu iepazīšanu.

• 5.00 EUR – pieaugušajiem,
  • 4.00 EUR – pensionāriem,
  • 2.50 EUR – īpašais piedāvājums skolēniem,
  • skolotājam – bezmaksas ieeja,
  • Bezmaksas ieeja – bērniem līdz 7 gadu vecumam, 1. grupas invalīdiem.

PAPILDUS PAKALPOJUMS

Muzejā pieejams sudraba izstrādājumu – suvenīru veikals.

Foto no muzeja arhīva.