“Džungļu parks”
Mālkalnes pr. 1, 3. stāvs, Ogre

“Džungļu parks” ir jautrs un atraktīvs izklaides un laika pavadīšanas centrs bērniem vecumā līdz 12 gadiem. Centra platība ir 500m2 un tas atrodas Ogres klusajā centrā. Šī ir vieta, kur bērniem atpūsties no saviem ikdienas pienākumiem, veidot jaunas draudzības, attīstīt fiziskās spējas un, protams, svinēt krāšņus svētkus!

• 15 x 9 metru šķēršļu labirints 3 stāvos,
  • 10 x 4,5 metru liela piepūšamā šķēršļu josla,
  • norobežots mazulīšu laukumiņš bērniem no 0-3 gadiem,
  • atsevišķa ballīšu telpa.

500 kvadrātmetru lielais izklaides centrs ierīkot tā, lai gan mazais rāpotājs justos droši, iepazīstot jaunatklāto pasauli, gan izaicinājumus mīlošais 12 gadnieks atrastu saistošas izklaides milzu šķēršļu labirintā, batutā, piepūšamajā atrakcijā, vai galvu reibinošajos 6 metrus garajos slidkalniņos!

Šī ir vieta, kur vecākiem iepauzēt savu ikdienu- atvilkt elpu, malkojot kafiju, un priecāties par bērniem, kuri nebēdnīgi bauda savu bērnību pie mums-„Džungļu parkā”!

Skolēnu ekskursijām esam sagatavojuši īpaši izdevīgu piedāvājumu: iespēja 2 stundu garumā izklaidēties “Džungļu parkā” tikai par 5 eur no skolēna.

Skolotājiem ieeja bez maksas un uzsauksim arī kafiju, lai omulīgāka bērnu pieskatīšana.

Papildus, bez atsevišķas samaksas, būs pieejama ballīšu telpa, kur varēsiet ieturēt maltīti ar līdzpaņemtajiem gardumiem.  Un pačukstēsim, ka pie mums Ogrē ir neaprakstāmi skaista daba, pastaigu vietas un pat milzu skatu tornis. Un pilnīgi bez maksas! Tā teikt divi zaķi ar vienu šāvienu! Brauc ciemos un izbaudi brīnišķīgu dienu Ogrē.

SVARĪGI

Atrodamies ēkas 3.stāvā.
Nav pieejama ratu uzbrauktuve.

Ar pilnu cenu lapu var iepazīties FAILI

Foto no “Džungļu parka” arhīva.