EscapeTown – piedzīvojumu spēle
"Auči", Siguldas novads

PAR MUMS

Piedzīvojuma un Kvestu spēle EscapeTown tevi un tavus draugus ievedīs vienā no vēstures satraucošākajām lapaspusēm. Jūs nonāksiet kara plosītajā Auchiburgas pilsētā, kas pēc pagaidu pamiera noslēgšanas ir sadalīta trīs ietekmes zonās- Vācu, Krievu un Amerikāņu.

PIEDĀVĀJUMS

Piedzīvojumu, Kvestu, Izlaušanās parks.
Spēles ietvaros jūs nonāksiet 2. pasaules kara Auchigurgas pilsētā, kur izvairoties no sargiem, jums būs jāizpilda komandai uzticētais uzdevumu. Jums būs jāspēj kļūt neuzkrītošiem, lai iekļautos Pilsētas ikdienā. Slēpšanās, lavīšanās un slepenas robežu šķērsošanas būs tikai daļa no uzdevumiem ar ko jūsu komandai būs jātiek galā.
Atkarībā no jūsu izvēlētā misijas uzdevuma, risinot dažādas mīklas un izvairoties no sargu aizdomu pilnajiem skatieniem, jūs soli pa solim virzīsieties tuvāk savam galvenajam mērķim.
Nepareizi lēmumi vai neveiksmīgas apstākļu sakritības jūs novedīs ieslodzījumā! Savukārt mazliet veiksmes un labs komandas darbs jums ļaus triumfēt, atrast sevis meklēto priekšmetu un dzīviem izkļūt no Pilsētas.

Spēle piemērota skolēniem no 10 līdz 18 gadiem.

CENAS

• Cena atkarībā no izvēlētā kvesta 10-20 eur p/p
• Skolēnu grupām virs 14 bērniem -30%
• Pavadošajiem skolotājiem dalība spēlē bez maksas.

SVARĪGI

  • Iepriekšēja rezervācija zvanot. Rezervācijas pieņemam katru dienu no 9:00 līdz 21:00.
  • Kvests paredzēts visiem, kas nebaidās sevi izaicināt un pakļaut spriedzes situācijām. Dalībniekiem, kas jaunāki par 14 gadiem, spēles laukumā jādodas pilngadīgas personas pavadībā.

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Piedāvājam piknika vietu – bez maksas.

 

Foto no uzņēmuma arhīva.