“EscapeTown – piedzīvojumu spēle”
"Auči", Siguldas novads

PAR MUMS

EscapeTown saliedēs jūsu klasi, sniegs spilgtus, draudzību stiprinošus mirkļus, kā arī pārbaudīs katra dalībnieka spēju analizēt un apstrādāt sniegto informāciju, pieņemt ātrus un pareizus lēmumus, aizraujoši izklaidējošā kvestu spēlē.
Mūsu izveidotā Kvestu Spēle būs patīkams izaicinājums ikvienam no jums. Šis EscapeTown piedzīvojums tevi un tavus draugus ievedīs vienā no vēstures satraucošākajām lapaspusēm. Jūs nonāksiet 2. pasaules kara pilsētā, kas pēc pagaidu pamiera noslēgšanas ir sadalīta trīs ietekmes zonās- Vācu, Krievu un Amerikāņu. EscapeTown pilsētiņā jūsu spēlē piedalās arī aktieri – dusmīgie laukuma sargi un draudzīgie sabiedroto pārstāvji.

Spēles ietvaros jūs nonāksiet 2. pasaules kara Auchigurgas pilsētā, kur izvairoties no sargiem, jums būs jāizpilda komandai uzticēto uzdevumu. Jums būs jāspēj kļūt neuzkrītošiem, lai iekļautos Pilsētas ikdienā. Slēpšanās, lavīšanās un slepenas robežu šķērsošanas būs tikai daļa no uzdevumiem ar ko jūsu komandai būs jātiek galā.
Atkarībā no jūsu izvēlētā misijas uzdevuma, risinot dažādas mīklas un izvairoties no sargu aizdomu pilnajiem skatieniem, jūs soli pa solim virzīsieties tuvāk savam galvenajam mērķim.
Nepareizi lēmumi vai neveiksmīgas apstākļu sakritības jūs var novest ieslodzījumā. Savukārt mazliet veiksmes un labs komandas darbs jums ļaus triumfēt, atrast sevis meklēto priekšmetu un dzīviem izkļūt no Pilsētas!
Šosezon piedāvājam jau 6 aizraujošas Kvestu Misijas, līdz ar to mēs atradīsim ko piemērotu tieši jūsu klases vēlmēm, kā pamatskolai tā vidusskolai.

Izvēlieties spēles līmeni “IZAICINOŠS” un pārbaudiet savu spēju maksimālo robežu.
Vai izvēlieties spēles līmeni “PASTAIGA PA PARKU” un pa pilsētu pārvietojieties brīvi, bez sargu veiktām dokumentu pārbaudēm.

10.00 EUR/skolēnam = 1h spēle “Profesora L.Popova Vēstules Atšifrējums”
17.00 EUR/skolēnam = 2h spēle “Aģenta K Dienasgrāmata”
17.00 EUR/skolēnam = 2h spēle  “Zelta Armijas Eliksīrs”

Pavadošajiem skolotājiem dalība spēlē bez maksas.
Minimālā ekskursijas summa 300 EUR.
Norādītās cenas un piedāvājumi īpaši izveidoti tikai skolēnu ekskursijām.

SVARĪGI

• Mēs varam apkalpot līdz pat 80 dalībnieku lielu grupu, sadalot 8 mazākās komandās līdz 10 dalībniekiem katrā.
  • Savu EscapeTown spēli variet rezervēt jebkurā jums vēlamajā datumā un laikā no pirmdienas līdz svētdienai no 9:00 līdz 18:00, zvanot 22129065.
  • Rezervācijas pieņemam katru dienu no 9:00 līdz 20:00.
  • Plašāku informāciju par mūsu piedāvājumu var apskatīt escapetown.lv
PAPILDUS PAKALPOJUMI
  • Piedāvājam piknika vietu – bez maksas.
  • Mini Zoo ar 4 aitām – bez maksas.
  • Loku šaušana mērķī – 10 eur/10 minūtes
  • Peintbola šaušana mērķī – 5 eur/50 šāvieni