Esena Dārzi
Dzirciema iela 123, Rīga

PAR MUMS

Esena Dārzi ir brīvdabas aktīvās atpūtas parks pašā Rīgas vidū. Šeit varēsiet pārbaudīt savu drosmi un veiklību gaisa takās un piepūšamajā pilsētā uz ūdens. Baudīt izbraucienus ar velosipēdu. Spēlēt pludmales volejbolu,  tenisu un lēkāt uz lielā piepūšamā spilvena-batuta pie plašā bērnu laukuma un aizraujošās Ķiparu takas. Trenēt golfa sitienu prasmes un spēlēt daudz un dažādas aizraujošas dārza spēles. Trīsdesmit hektāru plašajā zālājā izvēlēties vietu, kur izcīnīt uzvaras badmintonā vai bumbu spēlēs. Esena Dārzos aktīvi, aizraujoši un sportiski pavadīsiet laiku kopā ar klasesbiedriem, draugiem vai ģimeni!

PIEDĀVĀJUMS.

Esena gaisa takas

Esena gaisa takas pārbaudīs Tavu drosmi! Šķēršļu trasi kokos varēsi iesākt ar vieglāko – mazo apli, kurā ir 16 atrakcijas ar noslēdzošu 40 metru garu nobraucienu. Šajā maršrutā savus spēkus varēs pārbaudīt arī paši mazākie apmeklētāji, pat 3 līdz 5 gadus veci drosminieki  savu vecāku pavadījumā.

Krietni sarežģītāks būs lielais aplis ar 11 atrakcijām. Tā noslēgumā izbaudīsi 170 un 80 metru garus nobraucienus!

Vai Tev ir pa spēkam pārvarēt visus šķēršļus? Noturēties virvju pakāpienos, rāpties pāri alpīnistu sienai, šķērsot virvju tiltiņus?

*Esena gaisa takas grupām būs pieejamas arī oktobrī, vēlā rudenī un ziemas periodā,  savlaicīgi rezervējot iepriekš. Par grupu izcenojumu piedāvājumiem interesēties individiāli.

Auguma ierobežojumi

Mazais aplis –  no 135 cm

Lielais aplis – no 150 cm

Ja augums ir mazāks par 135cm, tad Mazajā trasē var doties kopā ar pieaugušu personu.

Piepūšamā šķēršļu pilsēta uz ūdens

 Esena Dārzi piedāvā īpaši populāru atrakciju – piepūšamo pilsētu uz ūdens!

Pārvietošanās pa pilsētas „ielām” prasīs no Tevis veiklību, un  Tu ļoti ātri sapratīsi, ka peldošā šķēršļa nepārvarēšana  beidzas ar patīkami jautru iegāšanos ūdenī!

Mēs Tevi nodrošināsim ar drošības vestēm un hidrotērpiem, bet Tev būs jāapņemas ievērot atrakcijas lietošanas noteikumus.

 Darba laiks:

  • Katru dienu 12:00 – 20:00
  • Pirmdienās nestrādājam

Piknika vietas 

Atpūtai parka dārzu teritorijā izveidotas dažāda plašuma zonas, kuras no pārējās teritorijas norobežotas ar pītu klūgu vai krūmu žogu. Tajās atrodams viss nepieciešamais īpašas vides sajūtas radīšanai.

​Te ir glempinga mājiņas, zvanu teltis, nojumes, piknika vietas, zālājs, grills, malka, interjera un dārza mēbeles, lampiņas un dekorācijas, labierīcības, un pat dārzeņu audzēšanas dobes.

Piedāvājam vairāku veidu atpūtas zonas, kur katrs pēc savām vēlmēm var organizēt privātas ballītes , grillēšanu vai vienkārši pavadīt dažas stundas dabā.

 Muižas kafejnīca&terase

Terasē darbojas kafejnīca, piedāvājot dažādas siltās uzkodas un atspirdzinošus dzērienus. Iespējams arī pieteikt picu meistarklases ar pavāru, kur katrs varēs veidot savu picu pēc savas gaumes, kas pēc tam savukārt tiek izcepta speciālā picas krāsnī. Kā arī piedāvājam daudz un dažādas aizraujošas āra spēles!

*Picu meistarklases savlaicīgi jāpiesaka!

 CENA

  • Par Gaisa Taku grupu izcenojumu piedāvājumiem interesēties individiāli, zvanot uz šo tel: +371 29471819 vai +371 26544803
  • Par Ūdens Pilsētas izcenojumiem grupām interesēties individuāli, zvanot uz: +371 26544803
  • Skolotājiem vienmēr ieeja parkā par brīvu. Grupu piedāvājumiem skolotājam par brīvu apmeklējums gaisa takā un ūdens pilsētā.

Visu pakalpojumu cenas ŠEIT

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Darbojas kafejnīca.

Par atsevišķu samaksu pieejamas pilnībā aprīkotas piknika vietas.

SVARĪGI

Savlaicīgi rezervēt un saskaņot izcenojumus.

 

Foto no “Esena Dārzi” arhīva.