Fantasy Rīga galerija
Kungu iela 8, Rīga

Vēl nebijusi iespēja satikt dažādus spilgtus fantāzijas varoņus mākslinieces Vladlenas izpildījumā.

Galerijā vairāk kā 600 m2 platībā apskatāmas 3 dažādu tēmu ekspozīcijas ar vairāk nekā 60 dažādiem fantāzijas tēliem. Pirmajā daļā iespējams iepazīt spilgtākos fragmentus no latviešu rakstnieku stāstiem un pasakām.

Visus, īpaši oriģinālu fotogrāfiju cienītājus, noteikti iepriecinās spoku stāstu daļa, kurā varēsiet fotografēties kopā ar  tēliem, kas ir cilveka augumā. Noteikti satiksiet arī kādu sev atpazīstamas grāmatas, filmas vai stāsta tēlu.

Trešajā ekspozīcijā apskatāmi krāšņi un pārsteidzoši tēli no dažādu pasaules valstu mītiem un leģendām.

CENAS:

Pieaugušajiem un bērniem no 4 gadu vecuma:

• Standarta dienas biļete – EUR 10.00

SVARĪGI:

Organizētām skolēnu grupām (sākot no 10 biļetēm un vairāk) vismaz dienu iepriekš piesakot apmeklējumu – EUR 8 / personai

Lai pieteiktu grupas apmeklējumu, lūdzu nosūtīt e-pastu: info@fantasy.lv sekojošu informāciju:

• Kontaktpersonas vārds, uzvārds un tālruņa Nr.
  • Datums un laiks, kad plānojat ierasties
  • Aptuvens vai precīzs apmeklētāju skaits grupā.

Papildus pakalpojumi:

• Gida pakalpojumi skolēnu grupai – EUR 30 (grupā maksimums 25 bērni)