“Happy Hobby Horses” Jumpravmuižas parkā
Jumpravmuiža, Mežotnes pagasts, Bauskas novads

PAR MUMS

Būsim priecīgi iepazīstināt Jūs ar vairāk nekā  200 gadu veco “Jumpravmuižas” parku,  zirgiem un citiem mājdzīvniekiem. Tā  ir burvīga vieta, kur relaksēties un atgūt spēkus un enerģiju. Parks, ko rādīja Mamma daba un iepriekšējie parka īpašnieki – Līdinghauzenu-Volfu ģimene, atrodas pašā Lielupes krastā uz dolomīta klintīm ar senām pilsdrupām un veciem skaistiem kokiem, vairāki no kuriem ir ieskaitīti Sarkanajā grāmatā, jo ir dižkoki. Visi iegūtie līdzekļi tiek iztērēti parka kopšanai un dzīvnieku barībai.

PIEDĀVĀJUMS UN CENAS

Parks būs interesants dažāda vecuma bērniem un pieaugušajiem.

Jūs varat izvēlēties nelielu ekskursiju pa parku,  staļļa apskati ar stāstu par zirgu kopšanu un svarīgākajām zirglietām, to nosaukumiem, izmantošanas mērķiem, drošību ar zirgiem un tad….   izbaudīt foršu pikniku skaistajā ainaviskajā vietā un zirgu izjādi.

  • Ekskursija pa parku, dzīvnieku un staļļa inventāra apskate ar “ievadapmācību” par zirgkopību – 5 EUR / persona.
  • Izjāde ar zirgu / poniju ar drošības instruktāžu – 8 Eur / pers.

Skolotājiem visi pakalpojumi, ieskaitot izjādi ar zirgu – bezmaksas.

Grupām sākot no 20 personām – atlaide 10%.

SVARĪGI

Vēlams paņemt līdzi vieglu jaku un ērtus apavus āra apstākļiem, cepuri, peldkostīmu, krokšus un dvieli peldēšanai, līdzekli pret kukaiņiem, fotoaparātu, bumbu, ģitāru vai citu mūzikas instrumentu…

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Jūs sagaidīs sagatavota vieta ballītei svaigā gaisā, vēsturiskajā skata laukumā uz Jumpravas dolomīta klintīm ar fantastisko skatu uz Lielupi un Ziedoņparku pretējā krastā.

Ņemat līdzi savus cienastus un groziņus un, ja gribat, arī gaļu, zivis, desiņas un dārzeņus grillēšanai. Kafija, tēja un našķi dāvanā no parka iemītniekiem.

Piknika vieta ar tēju, kafiju un našķiem – 5 Eur / personai.

Foto no “Happy Hobby Horses” arhīva.