KARTINGA NAMS XL RIGA
Ūdens iela 23, Rīga

Kartinga nams XL Riga atrodas Rīgā , Ūdens ielā 23. Latvijā lielākā iekštelpu trase, 250 m gara, –  ar  interesantu trajektoriju izkārtojumu. To vajag izbaudīt!

Kartings ir lielisks veids, kā veidot atmiņas. Piedzīvojums trasē ir emocijām bagāts, tas aizsākas ar braucēja pamatprasmju apgūšanu un turpinās ar to uzlabošanu. Un pat vispieredzējušākais braucējs apliecinās, ka šeit robežu nav!

PIEDĀVĀJUMS UN CENAS

Braucieni ar kartingu iekštelpu trasē gan bērniem, gan pieaugušajiem. ( Drīkst braukt bērni augumā no 1,25 m ).

Bērnu kartings brīvdienās:

• 5 min – 8 €
  • 10 min – 10 €
  • 15 min – 14 €
  • 20 min – 17 €
  • 1h kartinga halles īre ar kartingiem  – 290 eur +PVN

Lielais kartings brīvdienās:

• 5 min – 10 €
  • 10 min – 14 €
  • 15 min – 20 €
  • 20 min – 25 €
  • 1h kartinga halles īre ar kartingiem  – 290 eur +PVN

Darba dienās gan ar lielo, gan ar mazo bērnu kartingu brauciena cena ir par 1 euro mazāka kā brīvdienās.

Skolēnu grupām un pavadošajiem skolotājiem tiek piemērotas atlaides.

SVARĪGI

• Ar kartingu drīkst braukt bērni augumā no 1,25 m
  • Bērniem jābūt līdzi pieaugušajam, kurš atbild par Kartinga nams XL Riga iekšējo un braukšanas kārtības noteikumu ievērošanu.
  • Ieteicami sporta apavi.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI

Piejami atspirdzinoši dzērieni un ūdens.

Foto no Kartinga nams XL Riga arhīva.