Kinoteātris “Splendid Palace”
Elizabetes iela 61, Rīga

Kinoteātris “Splendid Palace” ir ne vien krāšņākais, bet arī senākais kinoteātris Rīgā, kura pirmsākumi meklējami aizvadītā gadsimta divdesmitajos gados. Šobrīd kinoteātris kļuvis par kultūras centru, piedāvājot saviem skatītājiem visplašāko Latvijas filmu klāstu, kā arī izsmalcinātu Eiropas un pasaules kino. Apmeklējot kinoteātri, ne vien izbaudīsiet piedzīvojumu, ko sniedz kino māksla, bet arī iepazīsiet unikālo ēku un tās vēstures līkločus.

Kinoteātris “Splendid Palace” piedalās Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros izveidotajā programmā „Latvijas skolas soma”.

SKATIES KINO KOPĀ AR KLASI UN IZZINI GREZNĀKO KINOTEĀTRI RĪGĀ “SPLENDID PALACE”!

Kinoteātris “Splendid Palace” ir ceļā uz savu simtgadi un uzskata par savu godu palīdzēt jaunajiem skatītājiem atklāt kino burvību, iepazīstot Latvijas kino labākos piemērus. Latvijas kino ir mūsu kultūras būtiska sastāvdaļa, kas ir lielisks papildinājums izlasītai grāmatai, vēstures vai literatūras stundai.

Izvēlies piemērotāko programmu:

• Skolēnu kinolēktorijs pēc klases izvēles   KLĀTIENĒ un ONLINE  | Vairāk informācijas: šeit
    Cena skolēnam 5,00 EUR
  • Filma pēc klases izvēles   KLĀTIENĒ un ONLINE  | Vairāk informācijas: šeit
    Cena skolēnam 3,50 EUR
  • Filma pēc klases izvēles un dokumentālā īsfilma “Rīgas stāsts”  KLĀTIENĒ
    cena skolēnam 7 EUR
  • Viena filma pēc klases izvēles un kinoteātra apskate gida pavadībā  KLĀTIENĒ
    Cena skolēnam 7 EUR
  • Kinoteātra apskate gida pavadībā   KLĀTIENĒ  | Vairāk informācijas: šeit
    Cena skolēnam 2,50 EUR

Pavadošajiem skolotājiem ieeja bez maksas.

Filmu izvēle: “Tizlenes“, “Homo Sovieticus“, “Gorbačovs. Paradīze“, “Dvēseļu putenis”, “Pilsēta pie upes”“Oļegs”“Jelgava’94”, “Nekas mūs neapturēs”, “Jaungada taksometrs 2”, “7 miljardi gadu pirms pasaules gala”, “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”“Lote un pazudušie pūķi”“Vecā dārza noslēpums”“Blakus”“Jaungada taksometrs”“Saule brauca debesīs”“1906”“Bille”“Paradīze 89”“Baltu ciltis”“Nameja gredzens”“Mērijas ceļojums”“Homo Novus”“Tēvs nakts”“Klases salidojums”“Kaza kāpa debesīs”“Klejotāji”“Ilmārs Blumbergs”“Sestā diena”“Meklējot Mr. Kauliņu”“Brisele” u.c.

Vēlamais skolēnu skaits – no 30 skolēniem.

Skolas rezervāciju lūgums pieteikt rakstot uz e-pastu: irina.puidite@riga.lv vai zvanot pa tālr. 20612770.

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Kinoteātrī pirms seansa iespējams iegādāties kafiju, tēju, ūdeni, atspirdzinošus dzērienus un dažādas uzkodas.

Foto no kinoteātra arhīva.