Krāslavas Vēstures un mākslas muzejs
Pils iela 8, Krāslava

PAR MUMS

Krāslavas Vēstures un mākslas muzejs atrodas grāfu Plāteru parkā vienā no 18.gadsimtā celtajām Krāslavas pils kompleksa ēkām. Muzejā savākts bagātīgs krājums – ap 23000 vienību, kas raksturo Krāslavas novada savdabību un unikalitāti no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām. To vidū – arheoloģijas priekšmeti, liela etnogrāfisko priekšmetu kolekcija, dokumenti, fotogrāfijas, vērtīgas 18.-19.gadsimtu grāmatas. Muzeja mākslas krājumā glabājas vērtīga mākslas darbu kolekcija.

Par tradīciju kļuvušas Krāslavas mākslinieku darbu izstādes, šeit var iepazīties arī ar dažādām tematiskām citu muzeju kolekcijām un apskatīt unikālo ekspozīciju „Pieci airi”, kas izvietota 17 m garā improvizētā laivā, jo Krāslavas pilsētas ģerbonis ir laiva ar pieciem airiem.

PIEDĀVĀJUMS un CENAS

Programma ”Pārskata ekskursija pils kompleksa teritorijā” – skolēni tiek aicināti doties izzinošā un aizraujošā ceļojumā 18. gs.Krāslavā.

Vecuma grupa: 1.-12.klase

Vēlamais dalībnieku skaits: >30

Ilgums: 60min.

Maksa skolēniem – 0.50 Eur/pers. + 15.00 Eur no grupas
Skolotājiem ieeja bezmaksas

Ieejas maksa muzejā

•  1 EUR – pieaugušajiem,
  • 0,50 EUR – skolēniem,
  • 0,50 EUR – uz vienu izstādi,
  • Pirmskolas vecuma bērniem, ICOM biedriem, Latvijas muzeja darbiniekiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – bezmaksas.

Foto no Krāslavas muzeja arhīva.