“Laimas” šokolādes muzejs
Miera iela 22, Rīga

PAR MUMS

“Laimas” šokolādes muzejā šokolādi var izbaudīt ar visām maņām – ieraudzīt, sagaršot, sadzirdēt un sajust!  Viesi aicināti ne tikai nogaršot izcilos “Laimas” šokolādes meistardarbus, bet arī ielūkoties brīnumainās šokolādes tapšanas aizkulisēs, pieskarties kakao pupiņu sienai, sadzirdēt džungļus, nofilmēties atraktīvā video un iejusties šokolādes meistara ādā.

Ekskursijas

Ekskursijas iekļautas programmā “Latvijas skolas soma”.

Ekskursijā ar gidu, viesiem ir iespēja:

– nogaršot karsto šokolādes dzērienu un noskaidrot kā top šokolāde;

– uzzināt nedzirdētus faktus un izbaudīt ceļojumu šokolādes pasaulē;

– izpētīt aizvadītā gadsimta saldumu iepakojumus un reklāmu plakātus;

– pieskarties kakao pupiņu sienai un uzzināt, cik gadus aug kakao koks;

– apskatīt šokolādes sastāvdaļas un uzzināt atšķirības starp šokolādes veidiem;

– satikties pie leģendām apvītā “Laimas pulksteņa”;

– iepazīt muzeja vecāko eksponātu un apskatīt senu kakao pupiņu malšanas iekārtu;

– izpētīt šokolādes pozitīvo ietekmi uz cilvēka organismu;

– uzņemt bildes un GIF attēlus piemiņai no saldā piedzīvojuma.

Ekskursijas ar gidu pieejamas latviešu, krievu un angļu valodās.

Ekskursijas ilgums ir 1 h -1 h 15 min.

Piedāvājam izbaudīt šokolādes piedzīvojumu savā dzimtajā valodā, izvēloties audio gidu! Audio gids ļauj brīvi pārvietoties pa muzeju un sniedz lielisku iespēju padziļināti iepazīties ar visiem muzeja eksponātiem latviešu, angļu, krievu, lietuviešu, igauņu, somu un vācu valodās. Viena audio gida cena- EUR 3,00.

Radošās darbnīcas

Radošā šokolādes darbnīca sniedz iespēju pašiem izgatavot un izgaršot savas īpašās šokolādes konfektes un paņemt tās līdzi, iesaiņotas glītā kārbiņā. Šokolādes darbnīca patiks gan lieliem, gan maziem kārumniekiem.

Šokolādes darbnīcas cena 10.00 EUR/PERS.

Radošās šokolādes darbnīcas ilgums ir 40-60 minūtes.

Nepieciešams iepriekšējs pieraksts.

Pilnās programmas (radošā darbnīca un ekskursija ar gidu) cena: 15.00 Eur/bērniem

Uzņemam 1. – 12. klašu skolēnus un skolotājus uz izzinošu mācību nodarbību un radošo darbnīcu, kuras laikā skolēni gūs ieskatu par uzņēmuma struktūru, darbības jomām un par uzņēmumā pārstāvētajām profesijām, kas tieši vai netieši iesaistītas šokolādes ražošanas procesā vai pilda ražošanas atbalsta funkcijas. Programma pielāgota “Skolas soma” un Eiropas Sociālā Fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” nosacījumiem.

Cenrādi skatīt šeit.

Foto no uzņēmuma arhīva.