Latgales vēstniecība GORS
Pils iela 4, Rēzekne

Kino stunda ar GORU

Latgales vēstniecība GORS piedāvā iespēju noskatīties latviešu filmas dažādām skolēnu vecuma grupām programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Sākumskolas skolēniem ieteicamās filmas:

• Animācijas filma “Lupatiņi”. Režisors Edmunds Jansons.
  • Animācijas filma “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”. Režisors Edmunds Jansons.
  • Animācijas filma “Zelta Zirgs”. Režisors Reinis Kalnaellis.

Pamatskolas un vidusskolas skolēniem ieteicamās filmas:

• JAUNUMS! Dokumentālā filma “HOMO SOVIETICUS”. Režisors Ivo Briedis un Rita Ruduša.
  • Filma “Kino un mēs”. Režisors Matīss Kaža.
  • JAUNUMS! Dokumentālā filma ,,GORBAČOVS.PARADĪZE”. Režisors Vitālijs Manskis.
  • JAUNUMS! Filma ,,Bedre” Režisore Dace Pūce
  • JAUNUMS! Filma ,,Tizlenes”. Režisore Marta Elīna Martinsone.

Kinoseansa cena ir 3,00 EUR/par vienu skolēnu. Skolotājiem, kuri izmantos filmas skatīšanās pieredzi mācību un/vai audzināšanas darbā, piedāvājam bezmaksas kinoseansa apmeklējumu kopā ar klasi.

Pieteikšanās uz kinoseansu:

Pieteikšanās uz KLĀTIENES IZGLĪTOJOŠO kinoseansu vienas izglītības iestādes ietvaros: e-pasts: gors.kino@rezekne.lv, +371 28819984 darbadienās no plkst. 9.00–16.30.

Kvests ekskursija Latgales vēstniecībā GORS

Orientēšanās piedzīvojums “Izlaušanās” ir izaicinājums un sacensība klasei, kuras laikā ir jāizpilda 8 kvesta uzdevumi koncertzāles telpās.

Dalībnieki nokļūs dažādās vietās koncertzālē un katrā no tām būs savs uzdevums, sava mīkla un savi atslēgas vārdi, kas jāsavirknē kopā vienā lielā atbildē. Un caur šādiem astoņiem uzdevumiem var iepazīt gan GORS darbu, gan dažādas telpu grupas un savā veidā izdzīvot koncertzāles astoņus gadus.

Ilgums: ~ 1 st.

Ieteicams: 6.-12.kl.

Maksa: klasei – 40 EUR, dalot klasi divās grupās (katra līdz 15 cilv.)

Pieteikšanās pa tālruni: 64633303

Foto no Rēzeknes tūrisma attīstības centra arhīva.