Latgales vēstniecība GORS, GORS Kino
Pils iela 4, Rēzekne

Latgales vēstniecība GORS piedāvā skolēniem doties organizētās ekskursijās, lai labāk iepazītu koncertzāli un tās piedāvātās iespējas. Tāpat ekskursiju laikā tiek uzdoti dažādi uzdevumi –  mūzikas instrumentu atpazīšana, mākslinieku parakstu identificēšana, atjautības jautājumi par ēku u.tml. Ekskursijas laikā, kura ilgst vienu stundu, tiek iepazīta Lielā zāle “Gors”, Mazā zāle “Zīdaste”, semināru zāles, Mēģinājumu zāle, Horeogrāfijas zāle, tāpat ir iespēja pabūt aizskatuves  zonā un ielūkoties mākslinieku grimētavās.

Maksa

Skolēniem, studentiem – 1,50 €/ pers.  Ekskursija ar uzdevumiem  – 2,00 € skolēnam.

Skolēnu grupām uz 10 skolēniem vienam skolotājam kā pavadošajai personai ieeja ir bez maksas.

Ekskursiju apmeklējuma laiks

Katru dienu no 9.00-17.00, izņemot pasākuma dienās pēdējais laiks 2h pirms pasākuma sākuma

Ekskursijas pieteikšana pa  tālruni +371 64633303 vai koncertzale@rezekne.lv

Kino stunda ar GORU

GORS Kino piedāvā iespēju noskatīties latviešu filmas dažādām skolēnu vecuma grupām programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Sākumskolas skolēniem ieteicamās filmas:

Animācijas filma “Lupatiņi”. Režisors Edmunds Jansons.

Animācijas filma “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”. Režisors Edmunds Jansons.

Animācijas filma “Zelta Zirgs”. Režisors Reinis Kalnaellis.

Piedzīvojumu filma “Ēriks Akmenssirds”. Režisors Ilmars Rāgs.

Pamatskolas un vidusskolas skolēniem ieteicamās filmas:

Trilleris, Vēsturiska “Suflieris”

Komēdija “Mamma vēl smaida”

Drāma “Neona pavasaris’’

Drāma, Ģimenes filma “Māsas”

Filma  “Mātes piens”

Drāma, Vēsturiska “Janvāris”

Komēdija, Ģimenes filma “Circenīša Ziemassvētki”

Piedzīvojumu filma, Ģimenes filma “Ziemassvētki džungļos”

Dokumentālā filma “Zemnieki”

Mākslas filma Pilsēta pi Upis un Dvēseļu putenis.

Drāma, “Mana brīvība”

Piedzīvojumu filma “Ēriks Akmenssirds”

Kinoseansa cena ir 4,00 EUR/par vienu skolēnu. Skolotājiem, kuri izmantos filmas skatīšanās pieredzi mācību un/vai audzināšanas darbā, piedāvājam bezmaksas kinoseansa apmeklējumu kopā ar klasi.

Pieteikšanās uz kinoseansu:

Pieteikšanās uz KLĀTIENES IZGLĪTOJOŠO kinoseansu vienas izglītības iestādes ietvaros: e-pasts: gors.kino@rezekne.lv, +371 28819984 darbadienās no plkst. 9.00–16.30.

Vairāk informācijas: https://www.latgalesgors.lv/lv/latvijas-skolas-soma

Foto no Rēzeknes tūrisma attīstības centra arhīva.