Liepājas teātris
Teātra iela 4, Liepāja

PAR MUMS

Liepāja var lepoties ar vecāko profesionālo teātri Latvijā. Liepājas teātrim ir bagātīga vēsture, kurā daudzi mākslinieki ir radījuši leģendas par savu laiku. Šīm leģendām kopā ar Liepājas vārdu nav laika un telpas ierobežojumu.

Daudzveidīgajā un mākslinieciski bagātajā Liepājas teātra izrāžu repertuārā ir gan klasiskas vērtības, gan netradicionālu žanru izrādes, kā piemēram, kustību izrādes vai mūzikli.

Liepājas teātris ir kļuvis par nozīmīgu Latvijas kultūras pērli un vērtīgu spēlētāju teātra nozarē valstī. To pierāda teātra sasniegumi gan gadskārtējā Latvijas teātru skatē “Spēlmaņu nakts”, gan dalība dažādos starptautiskajos festivālos.

PIEDĀVĀJUMS

Ielūkojies Liepājas teātra aizkulisēs! Izmanto iespēju un dodies ekskursijā pa Liepājas teātra aizkulisēm kvalificēta gida pavadībā. Ekskursijas ilgums 1 stunda. Ekskursija notiek latviešu valodā. Pēc individuāla pieprasījuma ekskursijas iespējams organizēt arī svešvalodās (krievu un angļu valodā). Maksimālais cilvēku skaits grupā ir 30 personas. Ekskursijas saturs tiek pielāgots apmeklētāja vecumam.

Ekskursijas maksa:

  • grupai līdz 10 personām – 30 EUR,
  • grupai vairāk par 10 personām –  3 EUR no personas,
  • teātra izsludinātajos datumos (skatīt Liepājas teātra mājas lapā sadaļā “REPERTUĀRS”) – 3 EUR no personas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, ar iegādātajām biļetēm tikšanās īsi pirms ekskursijas sākuma pie Liepājas teātra galvenās ieejas. Biļetes uz ekskursiju var iegādāties www.bilesuparadize.lv, Liepājas teātra un Biļešu Paradīzes kasēs.
  • Ekskursijas bērniem līdz 5 gadu vecumam ir bez maksas,
  • Ekskursijas izglītības iestāžu audzēkņu grupu pavadošajām personām ir bez maksas.

Jaunums! MĀCĪBIZRĀDE “KĀ TOP IZRĀDE?” 

VKKF mērķprogrammas ” konkursa “Latvijas skolas soma” ietvaros tapusi mācībizrāde “Kā top izrāde?”. Tā ir performatīva lekcija jauniešiem, kuras galvenais mērķis un uzdevums ir atraktīvā un saistošā formātā parādīt skolēniem, ka teātris ir kas vairāk par aktieri, kurš no galvas iemācījies lugas tekstu. Teātris ir vienots organisms, kurā katras profesijas pārstāvis – sākot no skatuves tehniskajiem darbiniekiem, grāmatvežiem, butaforiem un beidzot ar direktoru, ir neatņemama sastāvdaļa, lai teātra brīnums un izrāde varētu tapt un nonākt pie skatītājiem. Un labs teātris mūs izaicina fantazēt par tādu pasauli, kādā mēs vēlētos dzīvot.

Ar mācībizrādes palīdzību cenšamies jauniešos radīt izpratni par teātra darbības pamatiem un visdažādāko profesiju nozīmi un ieguldījumu teātra darba uzturēšanā. Cenšamies skolēnus iedvesmot droši izvēlēties savas nākotnes profesijas, apliecinot, ka katrai no tām var būt nozīme kaut kā lielāka tapšanā! Jo teātris tomēr ir vieta, kurp skatītājs dodas, lai ieraudzītu patiesību par dzīvi.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI

Kafejnīcas darba laiks:

  • Pirmdiena – slēgts
  • Otrdiena – Svētdiena 10.00 – 18.00

SVARĪGI

Ekskursiju lūdzam pieteikt savlaicīgi!

Ekskursijas nenotiek jūlijā un augustā.

Foto no Liepājas teātra arhīva (Aigars Spāģis).