Likteņdārzs
Likteņdārzs, Aizkraukles novads

Likteņdārzs ir dabā veidots simbols tautas nemitīgai atjaunotnei un izaugsmei – te satiekas gan cilvēka, gan valsts pagātne, tagadne un nākotne. Līdzīgi kā Brīvības piemineklis, arī Likteņdārzs tiek veidots, pateicoties ziedojumiem. Tas iecerēts kā tautas dāvana Latvijai tās simtgadē.

Likteņdārzā apvienojas izcila vides arhitektūra ar Kokneses pussalas dabas un Daugavas plūduma krāšņumu. Tautas dārzu veido ābeļu aleja un bruģakmens ceļš, kas ved uz ozolu sardzes ieskauto amfiteātri, top sabiedriskā daudzfunkcionālā ēka, Virtuālais piemiņas nams ar digitālo taku un Lielais kalns. No skatu terases paveras brīnišķīgs skats uz Daugavu un Kokneses baznīcu. Ikvienu sagaida Sirdsakmens un citi objekti. Likteņdārzu iecienījuši ekskursanti, ģimenes un kāzinieki. Te notiek arī kultūras un atpūtas pasākumi.

Ieejas maksa

Ieeja par ziedojumu: pieaugušajiem no 1 EUR,

skolēniem – no 0,70 EUR

Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas

Papildus pakalpojumi

Ekskursijas grupām, ekskursijas ilgums līdz 2h

grupa līdz 16 skolēniem- 18 EUR
​                     no 17 līdz 32 skolēniem- 28 EUR
no 33 un vairāk-              38 EUR

Ekskursijas, lūgums, pieteikt vismaz 3-5 dienas iepriekš.

Piknika vietas noma 7 EUR