Lūšu Drava
“Stropēni”, Lielvārdes pagasts, Ogres novads

PAR MUMS

“Lūšu Drava” nodarbojas ar dažādu medus produktu ražošanu un tūristu grupu uzņemšanu. Tas ir ģimenes uzņēmums, kur ar biškopību jau 45 gadus nodarbojas biškope Līga, un iegūtais medus tiek maisīts ar dažādām interesantām piedevām – riekstiem, ogām un augļiem. Tūristu grupu uzņemšanai izveidota skaista, plaša nojume, un pavisam netālu ierīkota arī Lūšu Taka – trase mežā disku golfa spēlei, kas pēdējos gados Latvijā kļūst arvien populārāka.

PIEDĀVĀJUMS

  • Medus darbnīca – katrs dalībnieks izvēlas un sajauc sev labāk iepatikušos medus maisījumu, iepilda burciņā un veido savai burciņai individuālu dizainu. Nodarbības pieejamas visos gadalaikos.
  • Ekskursija ar grupas vadītāju – stropa izpēte, saruna par biškopību, produktiem, degustācija, tirdzniecība. Kopā ar medus darbnīcu – 1,5h
  • Disku golfa spēle – īss ievads spēles pamatprincipos, treniņš, spēle grupās pa 4-5 cilvēkiem. 1-1,5h

Visas nodarbes piemērotas jebkura vecuma apmeklētājiem. Lielas grupas (30-40 personas) dalām 2 daļās un paralēli nodabinām medus nodarbībā un disku golfa trasē. Pēc 1,5h grupas mainās vietām, kopumā Lūšu Dravā pavada 3h.

CENA

  • Ekskursija un medus nodarbība – 6 eur no personas, vienai pavadošajai personai bez maksas.
  • Disku golfa spēle – 3 eur no personas, vienai pavadošajai personai bez maksas.
  • Ekskursija, medus nodarbība un disku golfa spēle – kopā 8 eur.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI

Iespējams vienoties par ēdināšanu (porcijas no vietējiem ēdināšanas uzņēmumiem vai zupa lielajā ugunskura katlā), vai arī ēst līdzi paņemtās maizītes, cept desiņas uz ugunskura. Nojumē pieejams arī projektors un mūzikas iekārta, iespējams rīkot klases pasākumus, arī ar nakšņošanu (savās teltīs).

Cena pēc vienošanās.

SVARĪGI

Ļoti svarīgi ir ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, jo laukos vienmēr ir nedaudz aukstāks un vējaināks nekā pilsētā. Īpaši tas attiecas uz diska golfa spēlētājiem, kuri 1-1,5h darbojas ārā, zem klajas debess.

Foto no “Lūšu Drava” arhīva.