LVM dabas parks Tērvetē
"Tērvetes sils", Tērvetes pag., Tērvetes novads

PAR MUMS

Latvijas Valsts mežu dabas parks Tērvete – viena no tūristu iecienītākajām un ģimenei draudzīgākajām vietām Latvijā, ko atraktīvi un izzinoši atklāt kopā ar rakstnieces Annas Brigaderes ņipro puisēnu – Spŗīdīti. Te ikvienu sagaida gleznaina daba, Tērvetes upes senleja ar izkoptām ainavām, Pasaku un Rūķīšu mežs ar pasaku tēliem, kā arī iespaidīgais koka skatu tornis un iespēja doties braucienā ar Pasaku bānīti.

Zinātkārajam, aktīvajam un radošajam – LVM dabas parks Tērvete ir dienas ekskursijas galamērķis!

• Pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem (1.-12.kl.) LVM programmas “Izzini mežu” ietvaros ir lieliska iespēja apvienot atpūtu parkā ar izzinošu ekskursiju “Zaļajā klasē” vai pārgājienu dabā kopā ar parka vides gidiem. Nodarbības ilgums – 1h.
  • Savukārt bērnudārzu grupām un 1.-2 klases skolēniem, iepriekš piesakoties, no novembra līdz aprīlim Rūķu sētā atvērtas tematiskas vides radošās darbnīcas. Vides radošo darbnīcu ilgums – 2 h.

• 6.50 EUR – pieaugušajiem
  • 5,00 EUR – skolēniem, dienas nodaļas studentam, pensionāriem, personām ar 3. grupas invaliditāti*
  • 5,00 EUR/pers. vai 18,00 EUR ģimenei, uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte” (2 pieaugušie + bērni līdz 18 g.v.)

*pirms ieejas LVM dabas parkā Tērvetē jāuzrāda apliecība

• Bezmaksas ieeja parkā:

Pirmsskolas vecuma bērniem līdz 6 gadu vecumam, personām ar 1. un 2. grupas invaliditāti, kā arī personām, kuras pavada cilvēku ar 1. grupas invaliditāti.

• Brauciens ar Pasaku bānīti 1,50 EUR/pers.

Brauciens: Atrakciju laukums – Informācijas centrs

50 % atlaide braucienam ar bānīti katram apmeklētājam, uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte” (2 pieaugušie + bērni līdz 18 g.v.)

Visu pieejamo pakalpojumu cenas  šeit: https://www.mammadaba.lv/galamerki/tervetes-dabas-parks#module-451

SVARĪGI

Ugunsnedrošajā periodā jāievēro drošības noteikumi mežā!

Foto no Tērvetes dabas parka arhīva.