LVM dabas parks Tērvetē
"Tērvetes sils", Tērvetes pag., Tērvetes novads

PAR MUMS

Latvijas Valsts mežu dabas parks Tērvete – viena no tūristu iecienītākajām un ģimenei draudzīgākajām vietām Latvijā, ko atraktīvi un izzinoši atklāt kopā ar rakstnieces Annas Brigaderes ņipro puisēnu – Spŗīdīti. Te ikvienu sagaida gleznaina daba, Tērvetes upes senleja ar izkoptām ainavām, Pasaku un Rūķīšu mežs ar pasaku tēliem, kā arī iespaidīgais koka skatu tornis un iespēja doties braucienā ar Pasaku bānīti.

Zinātkārajam, aktīvajam un radošajam – LVM dabas parks Tērvete ir dienas ekskursijas galamērķis!

• Pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem (1.-12.kl.) LVM programmas “Izzini mežu” ietvaros ir lieliska iespēja apvienot atpūtu parkā ar izzinošu ekskursiju “Zaļajā klasē” vai pārgājienu dabā kopā ar parka vides gidiem. Nodarbības ilgums – 1h.
  • Bērnudārza vecuma bērniem un 1.-2. kl. skolēniem piedāvājam doties rotaļīgā pastaigā “Ciemos pie Pasakas” pa tematiskajām parka daļām kopā ar pasaku tēlu – Rūķu saimes pārstāvi vai Sila raganiņu. Ekskursijas ilgums – 3 h.
  • Bērnudārza izlaiduma svinības kopā ar pasaku tēlu. Svinīgs gājiens mežā sešgadniekiem ar pārbaudījumiem Rūķīšu un Pasaku mežā. Pasākuma ilgums – 3 h.
  • Savukārt bērnudārzu grupām un 1.-2 klases skolēniem, iepriekš piesakoties, no novembra līdz aprīlim Rūķu sētā atvērtas tematiskas vides radošās darbnīcas. Vides radošo darbnīcu ilgums – 2 h.

• 6 EUR – pieaugušajiem
  • 4,50 EUR – skolēniem, dienas nodaļas studentam, pensionāriem, personām ar 3. grupas invaliditāti*
  • 4,50 EUR/pers. vai 15,50 EUR ģimenei, uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte” (2 pieaugušie + bērni līdz 18 g.v.)

*pirms ieejas LVM dabas parkā Tērvetē jāuzrāda apliecība

Visu pieejamo pakalpojumu cenas  šeit: https://www.mammadaba.lv/galamerki/tervetes-dabas-parks#module-451

SVARĪGI

Ugunsnedrošajā periodā jāievēro drošības noteikumi mežā!

Foto no Tērvetes dabas parka arhīva.