“Konfelāde”
Nākotnes iela 1, Ķekava, Ķekavas novads

PAR MUMS
Atraktīvs stāstījums, jaunas zināšanas un iespēja nobaudīt supergardas marmelādes, neredzētus sīrupus, palutināt sevi  ar veselības eliksīriem un negaidītu garšu džemiem, kā arī šo produkciju iegādātos kā dāvanu no pašiem ražotājiem tepat Ķekavā.

Tā ir tikai daļa no mūsu ekskursijas programmas ražotnē !

Jau vairākus gadus Ķekavā, Nākotnes ielā darbojas pārtikas un dzērienu uzņēmums „Giline for life”, kuru daudzi pazīst kā „Konfelādi”. Tās saimnieki ir Ginta un Māris Logini. Šeit tiek rīkotas dažādas radošās un izzinošās ekskursijas gan pieaugušajiem, gan kolektīviem, gan skolēniem. Uzņēmuma viesiem ekskursijas laikā tiek piedāvāts pašu rokām pagatavot savas īpašās marmelādes konfektes.
Svarīgi, ka mūsu ražotajai produkcijai izmantojam Latvijas dārzu bagātības.

Radošās ekskursijas Konfelādes ražotnē gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērniem:
Nodarbības laikā interesenti iepazīsies ar ražošanas procesu un tajā strādājošajām un nepieciešamajām profesijām. Ar darba vides, aprīkojuma, darba specifiku uzņēmumā. Tiks saņemtas atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.
Noskaidrosim, kāpēc ir jāpievērš uzmanība informācijai, kas norādīta uz produktu etiķetēm. Degustāciju laikā mācīsimies atšķirt garšas, izvēlēties visgaršīgāko konfekti, cenšoties atpazīt augļu un ogu garšu nianses, kā arī radošās darbnīcas ietvaros, katrs pats sev veidos, apstrādās un fasēs Konfelādes konfekti.
Ekskursijas ilgums ~ 1.5 – 2 stundas (atkarībā no ekskursantu daudzuma)

Dalības maksa – 4,50 eiro + PVN  no dalībnieka.
(Dalības maksā ietilpst konfekšu un sīrupu degustācijas materiāli, palīglīdzekļi un materiāli radošajai darbnīcai).
Skolēnu grupām uz vienas klases ekskursiju- viens pavadošais pieaugušais piedalās bez maksas.

Izbraukuma meistarklases dalības maksa  katrai skolai, Rīgas, Rīgas rajona robežās un ārpus Rīgas rajona teritorijas tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā patērēto degvielu un laiku.
(Dalības maksā ietilpst konfekšu un sīrupu degustācijas materiāli, palīglīdzekļi un materiāli radošajai darbnīcai, degvielas izmaksas). Izbraukumus realizējam skolām,bērnudārziem tad, ja nodarbība notiek ne mazāk kā trijām klasēm.

SVARĪGI

• Lūgums pirms nodarbības, iepriekš motivēt skolēnus iepazīties ar ražotni, jomu un vizītes mērķi.
  • Lūgums pavadošajiem pedagogiem aktīvi iesaistīties klases nodarbībā gan ar kārtības nodrošināšanu, gan neskaidrību novēršanā.

Foto no uzņēmuma arhīva.