Nester Custom Moto & Metal Art Gallery
A.Upīša iela 20, Preiļi

PAR MUMS

Moto & Metal NESTER CUSTOM mākslas galerija ir izklaides komplekss, kurā atrodas mākslinieciski izvietotas izstāžu zāles ar individualizētiem motocikliem un metāla mākslas skulptūram. Pati galerija, motocikli un skulptūras, kas pie mums tiek izstādītas, ir Aleksandra Nestjeruka radošā darba rezultāts. Visu galerijas interjeru izveidojusi Aleksandra radošā komanda no “NESTER CUSTOM visual service”. Galerijā varat arī tieši iepazīties ar darbnīcas pakalpojumiem un iespējām dizaina jomā, reklāmas produktu ražošanā, ārējā un interjera dizainā.

• Izstāžu zāles apmeklējums- iespējams ar gidu.
  • Industriālā dizaina meistarklases.
  • Video prezentācijas par darbu veikšanas gaitu un stāsts kā top meistardarbi.
  • Wheelie Mašīna – adrenalīna cienītāji varēs atrast balansēšanas punktu motocikla simulatorā, izbraucot uz aizmugurējā riteņa. Izveidots un konstruēts NESTER CUSTOM darbnīcā.
  • MEISTARKLASE DARBNĪCĀ– Visiem interesējošiem un visiem vecumiem “NESTER CUSTOM” piedāvā MEISTARKLASES. Mācību gada laikā ir iespēja ne tikai apmeklēt mūsu galeriju, bet arī iepazīt INDUSTRIĀLO DIZAINU mūsu darbnīcā. Katram ir iespēja iepazīties ar mākslas objektu izveidošanu darba procesā un arī izmēģināt pašiem praksē. Organizējam šos pasakumus Karjeras attīstības atbalsta un Latvijas Skolas Somas ietvaros. Maksa – 5,00 EUR/pers.

• skolēniem līdz 15 gadiem – EUR 2,50
  • pusaudžiem un studentiem, kā arī pensionāriem – EUR 3,50
  • pieaugušajiem – EUR 5.00
  • skolēnu grupām – EUR 3,50 ( cenā iekļauta biļete, ekskursija, prezentācija un pavadošā skolotāja ieejas maksa)
  • Wheelie Mašīna – izmantojot atrakciju  galerijā: 15 eiro 15-20 minūtes

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Ir pieejama kafejnīca ar kūkām un siltiem dzērieniem:

– tēja 1,20 EUR / visi kafijas veidi 1,75 EUR /ūdens 0,5 l – 0,50 EUR / sulas 0,3l – 1,00 EUR/ kūkas un šokolādes, kas ir pašu roku darbs no 0,50 – 2,50 EUR

Foto no NESTER CUSTOM arhīva.