Nila Īles mūzikas studija
Lāčplēša iela 106/108, Rīga

Ikvienā no mums dzīvo mūzikālas un radošas spējas, atliek tikai uzdrošināties tās atklāt!

Nila Īles mūzikas studija piedāvā: 

  • IZGLĪTOJOŠU EKSKURSIJU RITMA UN SKAŅU PASAULĒ 1.-12. klašu skolēniem. Tas nozīmē izglītojošu, pusotras stundas garu programmu, kurā bērni gūst iemaņas ritmu pasaulē, iepazīst un izmēģina dažādu tautu mūzikas instrumentus (perkusijas), veido kopēju muzikālu kompozīciju.

Perkusijas ir mūzikas instruments, kas rada skaņu piesitot pie tā, pakratot, berzējot vai jebkādi citādāk izraisot vibrācijas. Perkusijas sevī ietver arī netradicionāla veida instrumentus kā piemēram  balsi, ķermeni, (dabā iegūtus materiālus) – riekstus , izkaltētus ķirbjus, kokus, akmeņus, ūdeni, zirga pakavus utt.

Cena skolēnu grupām no 10 līdz 14 pers. – 10 EUR no pers.

Cena skolēnu grupām sākot no 15 pers. – 7 EUR no pers.

  • DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTES  skolas vecuma bērniem.

Tā ir izglītojoša programma, kurā jubilārs un viesi gūst iemaņas ritmu pasaulē, iepazīst un izmēģina dažādu tautu mūzikas instrumentus (perkusijas), veido kopēju muzikālu kompozīciju. Pasākuma kulminācijā jubilāram un viesiem tiek dota iespēja izmēģināt lielo instrumentu klāstu. Piedāvātā programma ir interesenta kā lieliem, tā maziem svinētājiem.

Pasākuma cena pie mums studijā 2 stundas gara programma:
Līdz 13 personām – 170 EUR
No 14-18 personām – 200 EUR

2,5 stundas gara programma:
Līdz 13 personām – 200 EUR
No 14-18 personām – 230 EUR

IZBARUKUMA BALLĪTES CENA 300 EUR + CEĻA IZDEVUMI
Cenā ietilpst muzikāli atraktīva un radoša programma ar dalībnieku iesaistīšanu profesionāla pedagoga vadībā, telpu noma, mūzikas instrumentu noma.

Foto no Nila Īles studijas arhīva.