Peintbola parks Kaķeņbolmāsters
"Ataugas", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads

PAR spēli

Kaķeņbols jeb peintbols ar kaķenēm ir jautra un aizraujoša alternatīva tradicionālajam peintbolam un lieliska iespēja skolēniem izlādēt enerģiju!
Viss mūsu ekipējums ir ražots Latvijā – gan kaķenes, gan maskas ir izgatavojis pats uzņēmuma saimnieks. Kaķenes ir speciāli pielāgotas peintbola spēlēšanai un tām ir pieteikts patents, savukārt, maskās ir iebūvēti ventilatori, lai to stikliņi spēles laikā neaizsvīstu.

Kaķeņbols ir daudzpusīgāks par tradicionālo peintbolu, kur bumbiņas izšaušanai vajag vien nospiest ieroča mēlīti. Kaķeņbolā klāt nāk pirkstu veiklība bumbiņu pārlādēšanā, tēmēšanas prasmes, kā arī taktiskā domāšana, jo brīdī kad pretinieks izšauj, iespējams pārvietoties viņam tuvāk, kamēr viņš pārlādē. Līdz ar to spēle ir daudz dinamiskāka. Salīdzinājumā ar peintbolu, kaķeņbolā ir ievērojami mazāks bumbiņu patēriņš, tādējādi arī mazākas izmaksas.

PIEDĀVĀJUMS

Kaķeņbolu vienlaicīgi var spēlēt līdz 18 dalībniekiem, bet, ja dalībnieku ir vairāk, spēle notiek maiņās. Kamēr vieni spēlē kaķeņbolu, pārējie var spēlēt volejbolu vai futbolu, doties pastaigā pie jūras, kas atrodas tikai 2 minūšu gājiena attālumā no laukuma, vai ieturēt pikniku turpat pie laukuma. Pieejama arī grila vieta.
Vidējais pasākuma ilgums ir 2-3 stundas.

Iespējamas arī izbraukuma spēles Jūsu izvēlētā vietā!

CENA

Ja grupā ir vairāk par 30 dalībniekiem, tad spēles izmaksas (ieskaitot bumbiņas) uz vienu skolēnu parasti nepārsniedz 5 EUR.

Aktuālās cenas skatīt lapā www.kakenbols.lv/cenas

SVARĪGI

  • Dalībniekiem tiek izsniegts starta komplekts: kaķene, maska, veste ar kabatu un bumbiņas.
  • Pirms spēles tiek sniegta drošības, šaušanas un spēles instruktāža.
  • Kombinezonu izmēri un skaits ir ierobežots, tāpēc skolēniem jāpaņem drēbes un apavi, kas piemēroti skriešanai pa āru. Vestes būs visiem un no bumbiņu krāsas nav jābaidās – tā ir viegli izmazgājama.

Foto no uzņēmuma arhīva.