“Aktīvās atpūtas parks Poligon 1 Siguldā”
Miera iela 15, Sigulda

Nekas nav labāks par kopēju ekskursiju, lai saliedētu klases kolektīvu!

Poligon 1 izklaides centrs sniedz iespēju izbaudīt aktīvu atpūtu skolēniem, jebkurai vecuma grupai – priecīgi būs gan jaunāko klašu skolēni, gan grūti sajūsmināmie jaunieši!

Mūsu lāzertaga spēle var būt intelektuāla izklaide; sportiska aktivitāte; aizraujošs piedzīvojums! Staru ķerenes, komandu stafetes, izdauzīšanās – bērniem un pusaudžiem. Jautra atrakcija – dažādām ballītēm. Sporta un saliedēšanās spēles – darba kolektīviem, skolām.

Svarīgi atcerēties, ka lāzertags ir droša un nesāpīga spēle, kuras rezultātā Jūsu drēbes netiek noklātas ar krāsu. Šī iemesla dēļ arī nav nepieciešams īpašs drošības aprīkojums, jo šaušanas laikā fiziski nekas netiek raidīts uz otru cilvēku, izņemot nekaitīgu infrasarkano.

Spēle norisinās jebkādos laikapstākļos. Pēc spēles katrs dalībnieks saņem detalizētu statistiku!

JAUNUMS. Siguldas poligonā! Lāzertaga spēli piedāvājam apvienot ar mūsu labirintu „Minotaurs”, kurā Jums vajadzēs orientēties, lai atrastu astoņus kontrolpunktus un atrastu izeju no labirinta!

Cenas skolu grupām Siguldas poligonā

3 EUR/personai:
– Labirinta Mīnotaurs apmeklējums

15 EUR/persona:

• Piknika vieta

18 EUR/persona:

• Piknika vieta;
  • Tēja un bulciņa spēles starplaikā
  • Labirinta „Minotaurs” apmeklējums

30 EUR/persona*:

• Piknika vieta;
  • Tēja un bulciņa spēles starplaikā
  • Labirinta „Minotaurs” apmeklējums
  • Autobuss: Rīga – Siguldas poligons – Rīga

*Autobuss tiek nodrošināts, ja brauc 25 un vairāk personas.

Spēlē var piedalīties no 6 gadu vecuma.

Kopējais spēles laiks, ko pavadīsiet pie mums 3 – 4 stundas, atkarībā ko izvelēsieties!

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMS

Organizējam  izbraukuma lāzertaga pasākumus skolās, par cenu vienojoties.

Foto no “Poligon 1” arhīva.