Radošā māja Koknesē
Melioratoru iela 1A, Koknese, Kokneses novads

PAR MUMS

Piedāvājam iegriezties RADOŠAJĀ MĀJĀ, lai izietu kādu rotaļu vai iemācītos jaunu danci vai spēli, padziedātu un darbotos radošajās darbnīcās: pinam, vijam, celojam, darinām salmu rotājumus, sienam auklas, gatavojam salmu/dzijas saulītes, veidojam karstās glezniņas, apsveikuma kartiņas, zīmējam latvju rakstus, darinām ādas aproces ar latvju rakstu zīmēm, cepam pīrāgus u.c.

Iespējams izmēģināt dažādas koka spēles (kluču spēles – saliec rakstus, rakstu domino, tautasdziesmu mīklas, griezt vilciņus, dūceni, iet ar ķekatām, zvejot zivis, salikt lielo puzli “Saliec Daugavu”, šūpoties lielajās šūpolēs u.c.)

Kokneses parkā lielie un mazie var iziet atraktīvu un izzinošu TAKU VIENĀ ELPAS VILCIENĀ ar dažādiem uzdevumiem (1-1,5 stundu gara).

 CENAS

  • Radošās darbnīcas + rotaļas, danči, spēles, 1,5 līdz 2 stundām. Cena – 4.50 EUR/pers.,
  • par pīrāgu cepšanas darbnīcu – 20 EUR grupai līdz 20 cilvēkiem
  • taka “Vienā elpas vilcienā” Kokneses parkā – 1,5 stunda. Cena – 3.00 EUR/pers.
  •  1-2 skolotājiem un šoferiem – atlaide

Apmeklētāju vecums – no pirmsskolēna līdz vidusskolēnam.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMS

Pie mums piedāvājam iepazīties ar latvisko kulināro mantojumu. Piedāvājums ir plašs.  Trīs iecienītākie piedāvājumi skolēniem:

1) biezputra ar gaļas mērci + kefīrs,

2) pankūkas ar ievārījumu + tēja,

3) zupa.

Katrs ēdiens maksā EUR 3.00/pers.  Max skolēnu skaits: 30-40 ziemas sezonā, 50-55 vasaras sezonā.

SVARĪGI

Pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts, uzņemts video. Iespējams, ka uzņemtais materiāls tiek ievietots sociālajos tīklos. Ja apmeklētājs to nevēlas, par to jāinformē Radošās mājas darbinieki.

 

Foto no Radošās mājas arhīva.