Rēzeknes teātris ‘’Joriks’
Atbrīvošanas aleja, 97, Rēzekne

Rēzeknes teātra ‘’Joriks’’ piedāvājums programmā ‘’Latvijas Skolas soma’’.

SPOKUSKOPIJA

LV, 1h, 1.– 4. klase

Aizrautīgie spoku menedžeri Valters un Vita iepazīstinās jūs ar pašiem draiskākajiem spociņiem. Valters un Vita ir īsti profesionāļi, kuri ar spokuskopijas palīdzību atklās spociņu patiesos parādīšanās iemeslus. Kas ir spokuskopija?

OLE LUKOIJE

LV, 1h, 1.- 4. klase

Miega vīriņš nāk no dāņu tautas pasākām, bet par Ole Lukoije viņu savulaik nosauca pasaku meistars Hanss Kristiāns Andersens. Latviešu bērniem viņš varētu būtu zināms kā Ole Miedziņš. Mūsu izrāde – sapnis aicina jūs kopā ar Oli doties pasakainā ceļojumā un satikt arī citus iemīļotus Andersena pasaku varoņus.

BARIKĀDES.DOCX

LV, 1h, 8.-12. klase

Izrāde veidota par godu 30. Barikāžu gadadienai. Kā laikmetu raksturojošs instruments mūsu darbā ir popmūzika. Tā, kas bija svarīga jauniešiem toreiz (‘’Nāc dejot’’, ‘’Taisnība’’, ‘’Dzimtā valoda’’, ‘’Zem diviem karogiem’’ u.c.). Tā kas palīdzēja ieraudzīt pasauli savādāku, ļāva dumpoties, iemīlēties un saredzēt Brīvību – savu personīgo un mūsu kopējo. Kādas ir šodienas jauniešu attiecības un zināšanas par barikāžu notikumiem?

PĒRS GINTS.DZĪVES FIKCIJA

LV, 1h, 8.-12. klase

Poētisks ceļojums laikā un telpā ar Henrika Ibsena lugu un Jāņa Grota, Ārijas Elksnes un Elzas Ķezberes dzeju. Slavenais dēkainis un laimes meklētājs Pērs Gints, kuru mūžīgi gaida uzticīgā Solveiga. Izrāde pieejama septembrī, oktobrī, novembrī, decembrī, pēc vienošanās

ZIEMAS MĀJA

RU, 45 min., 1.- 4. klase

Par mazdēla un vectēva attiecībām, puiku Mārtiņu un vectēvu Antonu, kuri aicina jaunākos skatītājus iepazīt un vērot dabas likumus, spēlēt spēles, pikoties, locīt lidmašīnas.

CARIENE VARDE

RU, 1h 20min., 1.- 4. klase

Aicinām skatītājus uz brīnumainu pasaku visai ģimenei ‘’Cariene – varde’’ pēc krievu tautas pasakas motīviem. Kopā ar izrādes varoņiem aizceļosiet uz burvju pasaku valstību, kur laipnība, mīlestība, atjautība, uzvarēs ļaunās burvestības.

CAURUĻZOBIS VIENĪGAIS

Bez valodas,  1h, 1.- 4. klase

Zoodārzā iemaldās kāds līdz šim neredzēts dzīvnieks. Noslēpumainais viesis ir patiešām labsirdīgs un asprātīgs, bet, kad negaidītā kārtā zoodārzā izceļas ugunsgrēks, jauniegūtais draugs mīklainos apstākļos pazūd. Zoodārza darbinieki nolemj apvienot spēkus – un sākas detektīvcienīga izmeklēšana.

PUSHINS.DZĪVS

RU, 55 min, 8.- 12. klase

Izrāde stāsta par parasto cilvēku un viņa neparastajām attiecībām ar Puškinu. Neizpratne, kāpēc ir jālasa un jāmācas par Puškinu. Problēmas mīlestībā, arī dēļ Puškina un galvenā varoņa naids pret rakstnieku, bet galu galā, no naida līdz mīlestībai ir viens solis.

Vairāk informācijas www.teatrisjoriks.lv,  vai pieteikt biļetes pa tālr. 26589432 Elīna

Visas izrādes pieejamas septembrī, oktobrī, novembrī, decembrī,  vai pēc vienošanās.

Katras Izrādes cena, ja skatās teātra Joriks zālē – 5 eur/pers. (Cariene varde – 7eur).

Izrādi var noskatīties arī pie sevis skolā,  izbraukumā – 7.00 eur /pers.