Rēzeknes teātris ‘’Joriks’
Atbrīvošanas aleja, 97, Rēzekne

Rēzeknes teātra ‘’Joriks’’ piedāvājums programmā ‘’Latvijas Skolas soma’’.

1. M.Viljamsa “Velveta trusis”

“Velveta Trusis” vēsta par rotaļlietas vēlmi kļūt īstai. Kādā rītā puika saņem dāvanu – trusi, kurš ir veidots no velveta. Viņš šo trusi iemīl, tomēr pašam trusim nākas saskarties ar dažādām problēmām – izstumšanu izskata dēļ, vientulību un tiekšanos pēc saviem sapņiem,kurus arī sasniedz par spīti daudzajiem šķēršļiem un sarežģījumiem.

LV; 1 h; 3 + ; 1.– 4.klases.

1. H.K. Andersens ALVAS ZALDĀTIŅŠ

Hanss Kristians Andersens ir visā pasaulē pazīstams pasaku rakstītājs un visās tautās tās ir iemīlētas. Gudrība, vienkāršums, atklātība un brīvs uzskats par pasauli piesaista dažāda vecuma lasītājus. Šis dāņu rakstnieks vienmēr ir pratis mūs iepazīstināt ar skaisto.

RU; 40 min; 1.– 4.klases.

1. J.Tellere “Nekas”
  2. klases skolnieks Pjērs Antons pirmajā skolas dienā paziņo klasesbiedriem un skolotājam, ka nekam nav jēgas, tāpēc nav vērts neko darīt. Viņš aiziet no klases un skolas, uzrāpjas plūmē, sēž uz zara un mēnešiem ilgi trenējas nedarīt neko. Klasesbiedri nolemj Pjēru Antonu dabūt lejā no koka un pierādīt viņam, ka jēga tomēr pastāv. Taču izrādās, ka atrast jēgu nav nemaz tik vienkārši.

RU; 1,10 h; 14+;

Katras Izrādes cena, ja skatās teātra Joriks zālē – 5 eur/pers.

Izrādi var noskatīties arī pie sevis skolā,  izbraukumā pēc pieprasījuma – 7.00 eur /pers.

Vairāk informācijas http://www.teatrisjoriks.lv