Rīgas Zoodārza filiāle “Cīruļi”
Cīruļi, Kalvenes pagasts, Dienvidkurzemes novads

PAR MUMS

Rīgas Zoodārza filiāle „Cīruļi” izveidota 1993. gada vasarā. 137 hektāros, plašos aplokos un mītnēs aplūkojami 38 sugu savvaļas dzīvnieki, kā arī 12 sugu un visdažādāko šķirņu mājdzīvnieki.

Filiāles “Cīruļi’ lepnums ir neparastās un leģendām apvītās Latvijas zilās šķirnes govis. Vērts apstāties un pavērot kiangu saimes plašajos aplokos. Pauguri, ielejas, mēži un dīķi rosina dzīvnieku aktivitāti un dabisko uzvedību. Vērīgam pētniekam, iespējams, izdosies ieraudzīt Latvijā aizsargājamo abinieku – Eiropas kokvardi.

Grupām piknika vietas rezervēšana pa tālr.  29386963

• pieaugušajiem – 6,00 EUR
  • bērniem (4-18 g.) – 4,00 EUR
  • grupām (vismaz 10 bērni) – 3,00 EUR
  • bezmaksas: Skolotājs, kas pavada pirmsskolas vecuma bērnu grupu vai skolēnu grupu; Bērnu namu, internātskolu, sociālās aprūpes centru audzēkņiem kopā ar atbildīgo pavadošo personu – aizbildni, audzinātāju vai pedagogu (uzrādot atbilstošus dokumentus)

Foto Elīna Gulbe un Māris Lielkalns un Aizputes TIC arhīvs.