“Safari parks MORE”, briežu dārzs
“Saulstari”, More, Mores pagasts, Siguldas novads

PAR MUMS

Safari parkā More jūs iepriecinās meža cēlākie dzīvnieki – brieži – ne tikai veikli skrienot pār pļavu, bet arī gardi ēdot kādu saimnieku sarūpētu gardumu no jūsu rokas. Safari parkā mitinās staltbrieži, dambrieži un balti staltbrieži – pavisam kopā teju 500 dzīvnieki. Ekskursijā līdzi dosies kāds no viesmīlīgajiem saimniekiem, kurš stāstīs gan par briežu brīnumātri augošajiem ragiem, gan par to vārtīšanos dubļu vannās. Drosmīgie būs laipni aicināti piemērīt milzīgos briežu ragus, kas glabājas saimniecības ragu kolekcijā “Ragu mājā”.

Ekskursija gida pavadībā Safari parkā More – 1,5 km gara pastaiga, briežu apskate, barošana no rokas, ragu kolekcijas apskate, ragu aptautīšana un piemērīšana. Piemērota jebkura vecuma dabas un dzīvnieku mīļotājam. Apmeklētāju skaits neierobežots. Apmeklējuma laiks aizņems 1 – 1,5 stundu.

CENA

Apmeklējuma cena skolēnu grupām:

• skolēniem līdz 12 g.v. – 3 EUR,
  • skolēniem 13 – 18 g.v. – 4 EUR,
  • pieaugušajiem – 5 EUR,
  • gids ekskursijai – 20 EUR,
  • 1 skolotājam uz 10 bērniem – bez maksas.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI

• Piejama labiekārtotas piknika vietas un ugunskura īre, ogļu grila noma.
  • Piedāvājam ēdināšanu viesu namā vai piknika veidā pēc iepriekšēja pasūtījuma.

SVARĪGI

Lai izbaudītu jūsu apmeklējumu, aicinām vilkt laikapstākļiem atbilstošus apavus pastaigai dabā.

Foto no parka arhīva.