SierŠtelle siera degustācijas
Brīvības iela 12, Ogre, Ogres novads

PAR MUMS

SierŠtelle siera stāsts ir sācies skaistā, vēsturiskā ar stāstiem apvītā ēkā, pie pašas Ogres dzelzceļa stacijas- Brīvības ielā 12.

Ogre 19.gs bija izslavēta kā peldu un gaisa kūrorta vieta. Tieši no Ogres peldu kūrorta īpašajām siera receptēm savienojumā ar mūsdienu modernajām tehnoloģijām ir cēlušies gardie un veselīgie SierŠtelle sieri- šobrīd pieejami 28 dažādu garšu SierŠtelle sieri.

Piedāvājam Jums mūsu viesmīlīgajās telpās brīvi baudīt kādu no šiem piedāvājumiem, klausoties interesantus faktus un stāstus par un ap SierŠtelle sieru!

Vienpadsmit veidu sieri- gan saldi, gan sāļi, fritēta siltā siera uzkoda ar pašgatavotu džemu, trīs veidu paštaisītas saldās trifeles, SierŠtelle siera krēms ar persiku mērcīti un glāze limonādes.

Degustācijas ilgums: 1h 30min.

Auditorija: Sākot no pirmās klases skolēniem.

SierŠtelle sieru degustācija:

9 EUR/ skolēnam + 40 eur no grupas par gida/degustācijas vadītāja stāstījumu

Skolotājiem un šoferim 50% atlaide.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMS

SierŠtelle sieru degustācija ar pusdienām:

20 EUR/ personai + 40 eur no grupas par gida/degustācijas vadītāja stāstījumu

Vienpadsmit veidu sieri- gan saldi, gan sāļi, fritēta siltā siera uzkoda ar pašgatavotu džemu, trīs veidu paštaisītas trifeles, glāze limonādes bērniem un pusdienas- cepta vistas krūtiņa, pildīta ar sieru un sparģeli, pasniegta ar ceptu kartupeļu daiviņām un salātiem vai grilēts SierŠtelle siers ar ceptiem dārzeņiem, saldajā SierŠtelle siera krēms ar persiku mērcīti.

Foto no uzņēmuma arhīva.