Siguldas futbolgolfa parks
Kraujiņas, Siguldas novads

PAR MUMS

Siguldas futbolgolfa parks ir ģimenes izveidota atpūtas vieta. Tas ir Baltijā pirmais 18 bedrīšu futbolgolfa parks, kas atrodas gleznainajā Gaujas nacionālajā parkā.

Spēlējot futbolgolfu, pastaigu brīvā dabā var pārvērst aizraujošā piedzīvojumā!

Futbolgolfs – tā ir spēle brīvā dabā, kurā no starta laukuma ar pēc iespējas mazāku spērienu skaitu bumba jāiesper bedrītē. Siguldas futbolgolfa parkā varēsiet izbaudīt kopā būšanu ar saviem klases biedriem, ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem – prieka pilni saucieni, uzmundrināšana, azarts, tas viss izbaudāms brīvā dabā tikai 10 minūšu braucienā no Siguldas!

PIEDĀVĀJUMS UN CENA

Futbolgolfa spēle (spēles viens aplis – 18 bedrītes)

Spēles ilgums aptuveni 1,5h. Bērni tiek sadalīti pa pāriem vai komandās pa 3. Uzdevums – iziet visas 18 bedrītes (secībai nav nozīmes) ar pēc iespējas mazāku spērienu skaitu. Katrs spēriens ir 1 punkts. Bērns, kuram komandā  vismazāk punktu, ir uzvarētājs.

Piedāvājums skolēnu grupām sākot no 16 personām:

6-12 g.v. – 8,00 eur/pers.

13-18 g.v. – 10,00 eur/pers.

Cenā iekļauts: Spēles viens aplis 1,5 līdz 2 stundām. Futbolbumbas noma katram dalībniekam.

Vienam grupas pavadonim uz 16 skolēniem spēle bez maksas. Grupu pavadošiem skolotājiem kafija vai tēja bez maksas.

SVARĪGI

• Spēlēt var visos gadalaikos, ja ilgstoši ļoti nelīst vai nesnieg.
  • Izvēlēties apģērbu un apavus atbilstoši laika apstākļiem.
  • Slapjā laikā lūdzam ņemt līdzi maiņas apavus vai maiņas zeķes.
  • Maksimālais dalībnieku skaits – 60 personas.
  • Pēc noteikumiem spēli var spēlēt sākot no 8 g.v.

Atrodamies 2,5 km no Turaidas muzejrezervāta Inciema virzienā (ceļš P8).

GPS N=57,1927 E=24,8720, Waze/Siguldas futbolgolfa parks

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMS

Uzturēšanās maksa teritorijā pēc spēles: Pieejamas atpūta vietas, piknika vietas, ugunskura vietas ar malku,  grills (ogles nav iekļautas cenā), šūpoles, mazais futbola laukums)

Cena – 20 eur/stundā

Foto no Siguldas futbolgolfa parka arhīva.