Siguldas saldējums
Siguldas Jaunās pils komplekss, Pils iela 16, Sigulda

PAR MUMS

Mēs ražojam saldējumu, kas gatavots no dabīgām izejvielām, akcentējot latvisko garšu – zemenes, upenes, rabarberi, smiltsērkšķi, ķirši, rupjmaize, iesals, āboli, brūklenes un vēl un vēl.

SIA “Siguldas saldējums” ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots, lai vairotu prieku, iestātos par veselīgu uzturu un aktīvu dzīvesveidu. Siguldas saldējuma pamatā ir rūpīgi izstrādātas, pārbaudītas receptes, kas sastāv no īpaši izmeklētām, dabīgām izejvielām. Saldējuma kafejnīcā vienlaicīgi iespējams nogaršot vismaz 10 latviskas garšas, taču kopumā uzņēmums ir izstrādājis un gatavo 18 dažādus saldējumu un sorbetu (vegan) veidus. Pie mums var iepazīties ar saldējuma tapšanu, tā vēsturi un interesantiem, jautriem faktiem.

PIEDĀVĀJUMS un CENAS

JAUNUMS!

SALDĒJUMA GATAVOŠANAS DARBNĪCA

1. Stāsts par saldējuma rašanos un vēsturi, ‘’Siguldas saldējuma’’ ražošanu, dažādu saldējumu sastāvdaļām.
  2. Kopīga saldējuma gatavošana un degustēšana

Cena: 10,00 EUR/pers.
Nepieciešamais laiks: ~1:00 h
Maksimālais dalībnieku skaits: 20 (lielākas grupas var dalīties vairākās mazākās grupās)

* UZ GRUPU VIENAM SKOLOTĀJAM/ PAVADOŠAJAI PERSONAI DALĪBA BEZMAKSAS.

DEGUSTĀCIJA + IZZINOŠS STĀSTS

1. Stāsts par saldējuma rašanos un vēsturi, tā tapšanu un faktiem, ‘’Siguldas saldējuma’’ ražošanu, dažādu saldējumu sastāvdaļām, Ginesa rekordi.
  2. Saldējuma degustācija.

Cena: 7,00 EUR/pers.
Nepieciešamais laiks: ~1:00 h

* UZ GRUPU VIENAM SKOLOTĀJAM/ PAVADOŠAJAI PERSONAI DALĪBA UN SALDĒJUMS BEZMAKSAS.

SALDĒJUMA SERVĒŠANAS “MEISTARKLASE” + IZZINOŠS STĀSTS

2. “Meistarklase” – iespēja iejusties saldējuma tirgotāja-servētāja lomā, katram pašam ekskursijas laikā uzservējot savu īpašo saldējumu.

Cena: 7,00 EUR/pers.

* UZ GRUPU VIENAM SKOLOTĀJAM/ PAVADOŠAJAI PERSONAI DALĪBA BEZMAKSAS

SALDĒJUMA BURBUĻKŪKAS GATAVOŠANA + IZZINOŠS STĀSTS

1. Stāsts par saldējuma rašanos un vēsturi, tā tapšanu un faktiem, ”Siguldas saldējuma” ražošanu, dažādu saldējumu sastāvdaļām, Ginesa rekordi.
  2. Kopīga tortes gatavošana no tikko ceptām burbuļvafelēm, kas tiek pildītas ar dažādiem ievārījumiem, karameli, sezonāliem augļiem pēc ekskursijas dalībnieku ieskatiem. Torte tiek garnēta ar saldējumu.

SVARĪGI

Iepriekšēja rezervācija obligāta: tālrunis  +371 29395394, 26789874, info@siguldassaldejums.lv

Foto no “Siguldas saldējuma arhīva”.