SKYPARK Latvija batutu centrs
Grostonas iela 1, Rīga

 “SKYPARK Latvija” batutu un izklaižu centrs – bērniem un ģimenēm draudzīga atpūtas vieta.

Centrā izbūvēts apmēram 900 m2 liels batutu laukums, uz kura var lēkāt, sportot un izklaidēties gan bērni, gan pieaugušie. Laukums ietver gan horizontālos, gan slīpos batutus. Vienā laukuma malā ir uzstādīti trīs dažāda augstuma basketbola grozi, kas ļauj to lietotājiem efektīvā palēcienā no batuta triekt grozā “slam-dunk”. Otrā malā atrodas liels porolona kubu baseins, kurā piezemēties pēc iespaidīgu salto un triku veikšanas.

Lai dažādotu atpūtas iespējas, pēc lēkāšanas pa batutiem bērni var izklaidēties, braukājot pa zāli ar neparastiem un atraktīviem telpu velosipēdiem, kā arī izbaudīt kārtīgas sumo cīņas, uzspēlēt grīdas dambreti, vai apgūt laba līdzsvara iemaņas uz balansa dēļiem.

Parkā ir izbūvētas arī 7 atpūtas telpas, kuras paredzētas bērnu ballīšu un jubileju organizēšanai. Katrā telpā ir unikāls, Igaunijas grafiti mākslinieku veidots dizains. Tās ir aprīkotas ar mēbelēm un gatavas uzņemt ciemiņus jebkurā nedēļas dienā. Rezervējot kādu no istabiņām un rīkojot pasākumus pie mums, rezervācijas maksā iekļautas arī noteikts skaits ieejas biļešu, kas ļauj 2,5 stundu garumā izmantot gan batutus, gan citas pieejamās aktivitātes.

CENAS

Visa gada garumā klasei (no 15 personām) biļetes darbadienās pie mums maksās 5 EUR no personas.

Par šo cenu klase varēs izmantot visas “SKYPARK Latvija” atrakcijas divu stundu garumā.

Pilnu cenrādi skatīt FAILI

 

Foto no “Skypark Latvija” arhīva.