Slēpošanas bāze “Žagarkalns”
Cīrulīšu iela 70, Cēsis

PAR MUMS

Slēpošanas bāze “Žagarkalns” starp Latvijas slēpošanas kompleksiem īpaši izceļas ar savu plašo iespēju klāstu – te ir pieejamas vairākas un ļoti dažādas trases.

“Žagarkalns” piedāvā 8 dažādas grūtības trases, kas savienotas savā starpā. Tās izvietotas uz vairākām līdzās esošām nogāzēm. “Žagarkalnā” pieejami gan gari un līgani nobraucieni, gan dinamiskākas trases ar stāvākiem posmiem un straujiem pagriezieniem.

Šeit darbojas Latvijas lielākā profesionālā slēpošanas apmācības skola, un bāze ir ideāli piemērota bērniem un iesācējiem. “Žagarkalnā” ir visa nepieciešamā inventāra noma un inventāra apkopes punkts, kā arī darbojas kafejnīca.

• Pilns slēpošanas un snovborda serviss: pacēlājs, inventāra noma un instruktoru atbalsts.
  • Nobraucieni pa kameršļūkšanas trasi.
  • Darba dienās īpašas cenas grupām, kurās dalībnieku skaits – ne mazāks kā 15 personas uz slēpošanas un snovošanas trasēm, un ne mazāks kā 10 personas uz kameršļūkšanu! ( Grupas tiek gaidītas no 0trdienas līdz piektdienai, sākot no plkst. 13:00).
  • Ja grupa sastāv no vismaz 35 cilvēkiem, trases ir iespējams atvērt arī pirms plkst. 13:00!
  • Pirmdienās trases ir slēgtas (tomēr aicinām iepriekš uzzināt, vai darba laiki nav mainīti).
  • Ja jūsu grupa neiekļaujās mūsu noteikumos un kritērijos, lūdzam zvanīt uz tel.num. 26266266 centīsimies rast kompromisu!
  • Sacensību rīkošana notiek pēc līgumcenām (lai segtu tiesnešu apmaksas, trases un laikiekārtu izmantošanas izdevumus).

Informāciju par cenām skatīt pielikumā FAILI.

SVARĪGI

• Pieteikšanās 2 dienas pirms vēlamā apmeklējuma,
  • Grupas vadītājam lūgums ieriekš sagatavot un ierodoties iesniegt 3 sarakstus (ar skolas vai iestādes apstiprinājumu un atbildīgās personas mob.tālr.nr.) ar informāciju, cik personām ir nepieciešams:

1) slēpotāja inventārs;

2) snovotāja inventārs;

3) tikai pacēlāja pakalpojumi.

• Skolas pieteikuma sarakstu formu augšupielādēt šeit!
  • Ar pamatnoteikumiem, skolēnu grupām varat iepazīties šeit!
  • Inventārs pasākuma laikā tiek mainīts no slēpēm uz snovbordu un atpakaļ par atsevišķu samaksu.
  • Ja grupā ir dalībnieki, kuri neprot slēpot ar kalnu slēpēm vai braukt ar snovbordu, tad ir obligāta prasība viņus iepriekš pieteikt apmācībai pie instruktora. Lūgums aprēķināt laiku, kas nepieciešams inventāra saņemšanai, lai stundu ar instruktoru varētu sākt precīzi noteiktajā laikā! Inventāra saņemšana var ilgt līdz pat 30min.
  • Pie viena instruktora var pieteikt ne vairāk kā piecus skolēnus (Snovbordam un Slēpēm instruktori atšķiras) un maksa par vienu nodarbību ir  € 15.00 visai grupai kopā neatkarīgi no cilvēku skaita.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMS

• Darbojas kafejnīca “Žagarkalns”, kas ikdienā iepriecina slēpotājus ar dažādām gaumēm. Lai būtu ātri, darbojas bistro piedāvājums. Jauniešiem picas, burgeri un frī kartupeļi, jo citādi neslēpojas un nesnovojas. Veselīgāks ēdiens pēc pasūtījuma – salāti, grilēta gaļa, zivis.

Kafejnīcas kontakti: Tel. 29426705, e-pasts cafe.zagarkalns@gmail.com

• Inventāra serviss. Tel. 25654696

Foto no “Žagarkalns” arhīva.