Smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbības
Izbraukumi uz skolām Latvijā

PAR MUMS

Esam mākslinieku apvienība un jau vairāk nekā 7 gadus piedāvājam dažādus izbraukumu pasākumus bērniem un pieaugušajiem – smilšu kino priekšnesumus un izrādes, smilšu aplikāciju radošās darbnīcas un esam izstrādājuši arī speciālas nodarbības bērniem skolās – ar dažādu krāsu un faktūru smiltīm, dažādām mākslas tehnikām un ar uzsvaru uz bērnu iesaisti un patstāvīgu darbošanos.

PIEDĀVĀJUMS

Nodarbības paredzētas divās daļās un bērni tiek sadalīti divās grupās. Katrai grupai notiek abas nodarbības:

  •  smilšu kino nodarbība, kurā bērni izzinās smilšu kino radīšanas procesu un smilšu tehnikas, kā arī kopā ar mākslas pedagogu izveidos, izdomās un uzfilmēs savu smilšu kino īsfilmu. Nodarbības ir veidotas atbilstoši katram vecumposmam un tā interesēm. Nodarbības vadīs mag.edu. Maira Šteinerte – pedagoģe ar 8 gadu pieredzi darbā ar dažādu vecumu bērniem, kā arī mākslas terapeite apmācībā (40 minūtes). Vienā grupā 13-16 bērni.
  • smilšu aplikāciju radošā darbnīca, ar krāsainām smiltīm krāsojot dažādas glezniņas, kas paliek bērniem par piemiņu. Ir arī speciāli attēli ar Latvijas tematiku un Lāčplēsi. (40 minūtes). Grupā 13-16 bērni.

Pēc pirmajām 40 minūtēm abas grupas samainās ar telpām un nodarbībām.

Programma piemērota: 2.- 6. klasei

CENA

7 eiro no bērna, ja skola atrodas līdz 120 km no Rīgas.

SVARĪGI

  • Bērnu skaits vienā grupā 13-16 bērni, vienlaicīgi darbojas divas grupas divās atsevišķās klašu telpās. Dienā jānokomplektē 4 grupas (t.i. kopā pa visām grupām 53-64 bērni)
  • Nodarbībām nepieciešams: divas atsevišķas klašu telpas

Vienā no telpām: ekrāns, projektors, pustumsa nodarbības laikā, elektrības pieslēgums.

Otra telpa: brīva bez galdiem.

 

Foto no apvienības arhīva.