“Sviesta karamele’’ meistarklase
Kalna iela 7, Bauska

“Sviesta karamele’’ ir ģimenes veidots mājražošanas uzņēmums, kurā top gardākā karamele pasaulē – ar mīlestību un labestību veidota, ar sirds siltumu izlolota!

Ievas radītās, mājās gatavotās Sviesta Karameles ir roku darbs. Tās ir dabīgs produkts, bez konservantiem un krāsvielām, sastāv tikai no divām sastāvdaļām – sviesta un cukura.

Aicinām iepazīt, kā top šis vienkāršais, saprotamais, bet gardais kārums.

Sviesta karameles’’ meistarklasē uzzināsiet tās rašanās stāstu, noskaidrosiet interesantākos faktus par cukura izcelsmi un kopīgi ar meistari Ievu pagatavosiet sviesta karameles. Ko neapēdīsiet, to iesaiņosiet sev līdzi.

Sviesta karameles meistarklases aptuvenais ilgums – 1 h.

Piemērotais auditorijas vecums – no 5 gadi līdz neierobežotam vecumam. (piesakot grupu, jāsniedz informācija par grupas sastāvu un tās dalībnieku vecumu, pēc, kura tiek piemērota meistarklases programma).

Cena 9 EUR/skolēnam
Minimāla summa par klasi – 150.00 EUR (ja grupas skolēnu skaits ir 15 un mazāk).

Skolotājs/a un šoferis/e – bez maksas.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI

Pakalpojumu sniedzam arī dažādu skolas projektu ietvaros.

Foto no “Sviesta karamele” arhīva.