Ventspils ūdens piedzīvojumu parks
Lauku iela 5, Ventspils

Ķer pozitīvas emocijas un ļaujies ūdens priekiem Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā!

Izklaide ikvienam, kurš vēlas labi pavadīt laiku, peldoties siltos baseinos vai relaksējoties burbuļvannās, ķerot adrenalīnu atrakciju kalniņos vai sildoties kādā no kompleksa SPA zonas pirtīm.

Pieejams visu gadu.

PIEDĀVĀJUMS UN CENAS

Ūdens atrakciju un SPA komplekss:
Ūdens atrakciju zonā
izveidots 1,6 m dziļš mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski. Baseinā ir pretstraumes masāža un strūklas. Šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām – čūsku, putnu un sēni, kā arī divas 53 un 56 m garas un 6 m augstas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna.
Cena: 2 stundu apmeklējums 4,50 EUR (klusajā sezonā)/5,50 EUR (aktīvajā sezonā); visas dienas apmeklējums 7,00 EUR/8,00 EUR.

SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators.
Cena: 2 stundu apmeklējums 5,50 EUR (klusajā sezonā)/6,50 EUR (aktīvajā sezonā)

Cena: Ūdens atrakcijas + SPA 2 stundu apmeklējums 8,00 EUR/10,00 EUR; visas dienas apmeklējums 12,00 EUR/14,00 EUR.

Sporta komplekss:

Lielā peldbaseina garums ir 25 m, dziļums peldbaseina galos 1m 78 cm un 1m 32 cm. Peldbaseinam ir 4 celiņi.

Mazais peldbaseins ir 12,75 m garš ar dziļumu no 0,75 m līdz 1,22m ar papildus aprīkojumu – pretstraumi, zemūdens masāžu, zemūdens apgaismojumu. Pie baseina ir sauna.

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

• Grupām (20 un vairāk personas) – atlaide 20%
  • Divām grupu pavadošajām personām izklaide ūdens atrakcijās un SPA ir bez maksas.
  • Visiem apmeklētājiem pirmdienās un ceturtdienās – atlaide 20%
  • Gaviļniekiem (personām, kurām kompleksa apmeklējuma dienā ir dzimšanas diena) – atlaide 50%
  • Dzimšanas dienu svinību dalībniekiem sākot no 5 personām (apmeklējuma datums drīkst atšķirties no dzimšanas dienas datuma ne vairāk kā par 4 dienām.):
  • dzimšanas dienas gaviļniekam – ieeja bez maksas
  • pārējiem – atlaide 20%

SVARĪGI

• Skolēniem, kuri ir īsāki kā 1,40m vai nav sasnieguši 12 gadu vecumu, obligāti ir nepieciešama peldveste.
  • Uz 10 cilvēku grupu jābūt vismaz vienam pieaugušajam, uz 20 cilvēku grupu – vismaz diviem pieaugušajiem, utt.
  • Skolēnu grupu apmeklējumi iepriekš jāpiesaka.

ĒDINĀŠANAS IESPĒJAS

Ūdens piedzīvojumu parka darbojas kafejnīca “Ūdensroze”, kur var ne tikai gardi paēst, bet arī rīkot saviesīgus pasākumus, tādējādi apvienojot sportisku atpūtu Ūdens atrakciju parkā ar gardu maltīti.

Objektu apsaimnieku SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils””.

Foto no Ventspils OC arhīva.