Radošās darbnīcas Zanzibārā
Kempings Zanzibāra, "Birzmaļi", Ķekava, Ķekavas novads

Darbnīcas piedāvājam gan uz vietas Zanzibārā, gan izbraukumā pie jums – uz skolu, bērnudārzu, korporatīvo pasākumu, sporta spēlēm. Izbraukuma darbnīcas kopējā cena tiek noteikta atkarībā no dalībnieku skaita un attāluma

KARJERAS IZVĒLES DARBNĪCA – ĶĪMIĶIS TEHNOLOGS

Mēs visi ikdienā lietojam ļoti daudz kosmētikas, parfimērijas un sadzīves ķīmijas produktus. Bet kā tie top un kurš tos rada?

Simtiem sastāvdaļu, smaržu, krāsu un garšu kombinācijas… Tas noteikti ir pa spēkam tikai burvim!

Darbnīcā izzināsim, cik daudzveidīgi ir produkti, kurus lietojam, kā top to receptes, nedaudz ielūkosimies noslēpumainajā ražošanas procesā un izgatavosim katrs divus produktus pēc savas oriģinālās receptes.

Darbnīca tapusi sadarbībā ar Latvijas kosmētikas ražotājiem “Īstās Jāņa ziepes” un “Bio2You”.

No 10 gadu vecuma

Darbnīcas ilgums –1-2 akadēmiskās h

ZIEPJU DARBNĪCA

Kuram gan nepatīk skaistās un smaržīgās ziepes kā Stenderam? Ķekavas ziepju ražotāji – Īstās Jāņa ziepes mums ir atklājuši ziepju tapšanas noslēpumu. Katram būs iespēja izgatavot savas īpašās ziepes (krāsainas, ar dažādiem pildījumiem), kuras skaisti iesaiņos varēsiet uzdāvināt kādam vai paši sev.

Šī darbnīca var tikt apvienota ar stāstu par ziepēm no sendienām līdz mūsdienām (kultūras mantojums)

Ilgums – min 1-2 akadēmiskās h (līdz 30 dalībniekiem)

1 grupā līdz 30 dalībniekiem

Piemērota no 4.g. vecuma, bet aizraus arī vidusskolniekus.

DARBNĪCA “PATS SEV DIZAINERS” (batikošana ar balināšanu)

Batikošana ir tehnika, kas spēj jūsu vecajam un vienmuļajam vai sen apnikušajam apģērba gabalam iedot otru dzīvi – košu un stilīgu! Darbnīcā katrs apgūs batikošanas tehniku ar balināšanu un nobatikos sev vienu apģērba gabalu. Batikojamajam apģērbam no kokvilnas jābūt līdzi (tumšā krāsā)

No 10 gadu vecuma

Darbnīcas ilgums –1-2 akadēmiskās h

DARBNĪCU CENAS

7 EUR/pers Rīgā un Rīgas rajonā.

Iekļauti visi materiāli, vadītājs

• Minimālais dalībnieku skaits izbraukuma darbnīcai: Rīga, Rīgas rajons – 25 (1 grupa), citur – 40 (2 grupas)
  • Nepieciešams no Jūsu puses: darboties griboši bērni, telpa ar galdiem, rozete un izlietne.

Papildus piedāvājumi:

AKTIVITĀTES

Foto no Zanzibāra arhīva.