“KURZEMES DEMOCENTRS” zinātnes un tehnoloģiju muzejs
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Ventspils, (ieeja A-1)

PAR MUMS

Kurzemes Democentrs ir interaktīvs zinātnes centrs Ventspilī, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli. Mūsu mērķis ir sniegt zināšanas apmeklētājiem par Kurzemē ražotiem tehnoloģiskiem produktiem, kā arī ar interaktīvu ekspozīciju, radošu un  zinātnisku darbnīcu un citu izglītojošu pasākumu palīdzību veicināt bērnu un jauniešu interesi par tehnoloģijām un ietekmēt karjeras izvēli par labu STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātne un matemātika) jomām.

PIEDĀVĀJUMS

Zinātnes centrā izvietota interaktīva ekspozīcija par klimata pārmaiņām. Piedāvājam aizraujošas ekskursijas gida pavadībā ar iespēju izmēģināt ekspozīciju, kā arī apskatīt Kurzemē ražoto progresīvo nozaru uzņēmumu produktu paraugus. Ekskursijas lieliski papildina izglītojošas un jautras radošās un zinātniskās darbnīcas. Piedāvājumā ir vairāk nekā 20 tehniski radošās darbnīcas un 3 zinātniskās darbnīcas ar pielāgojamu nodarbības saturu. Katra darbnīca sākas ar nelielu teorētisko bāzi, ko pēcāk papildina praktiskā nodarbība individuāli vai komandā, atkarībā no izvēlētās darbnīcas.

Darbnīcu katalogus var skatīt FAILI.

Visas mūsu nodarbības pieejamas arī izbraukumā – skolās vai citos pasākumos. Izbraukuma nodarbībās aicinām jauniešus domāt par nākotnes profesijas izvēli, vadot izglītojošās darbnīcas vai organizējot praktisku nodarbību par 21. gadsimta tehnoloģiju attīstības tendencēm, izmantojot mūsu interaktīvos eksponātus.

Papildus piedāvājam izglītojošas dzimšanas dienu ballītes, zinātnisko kāzu pieturvietu un korporatīvo pasākumu organizēšanu zinātnes centra telpās.

CENAS

Muzeja apmeklējums*

Vienai personai – EUR 3,50

Grupas biļete (sākot no 10 personām) – EUR 3,00/ vienai personai

*Gida pakalpojumi iekļauti cenā

Tehniski radošās darbnīcas*

Grupām (sākot no 10 personām) – sākot no EUR 2,60/ vienai personai

Zinātniskās darbnīcas*

Grupām (sākot no 10 personām) –  EUR 4,00/ vienai personai

 

Ekskursiju un darbnīcas lūgums pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 63630435 vai rakstot e-pastu uz info@kurzemesdemocentrs.lv.

*tikai pēc iepriekšēja pieraksta

 

Foto no “Kurzemes Democentrs” arhīva.