Zirgu sēta “Untumi”
Untumi-1, Spundžāni, Ozolmuižas pagasts, Rēzeknes novads

PAR MUMS

Atrodamies autoceļa Rēzekne – Rīga tiešā tuvumā (4 km no Rēzeknes) Rīgas virzienā. Piedāvājam zirgu izjādes, vizināšanu ar zirgiem seglos un zirga pajūgā, apmācību jāšanas sportā.

PIEDĀVĀJUMS

Programma/piedāvājums latviešu un krievu valodā.

Izziņas ekskursijas ilgums 2-3 stundas ( atkarībā no grupas dalībnieku skaita). Programmas varianti dažāda vecuma bērniem, sākot no 4 gadiem.

Zirgu sētas’’Untumi” apmeklējuma laikā bērni/ skolēni tiek iepazīstināti ar vēsturisko kultūrvidi zirgkopībā, ar zirgu uzvedību, paradumiem, to kopšanu un mācīšanu darbam. Noskaidrosim kādas ir zirgu spalvas krāsas un kāda ir zirgu komunikācija savā starpā, kādos darbos izmantoja zirgus kādreiz un kādos izmanto tagad un vēl sniegsim visas atbildes uz jautājumiem par zirgiem un saistībā ar zirgiem.

Visiem paredzēta vizināšana zirga mugurā ar segliem. Būs iespēja iemācīties pareizi cienāt zirgus, uzzināt kādi gardumi zirgam ir visveselīgākie. Dosimies spēlēt rotaļas, piknikot, šūpoties.

CENAS

EUR 3,00 no personas.

Grupu pavadošiem skolotājiem (uz 10 skolēniem viens skolotājs) un šoferim apmeklējums par brīvu.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMS

  • Meistarklase “Kā sajūgt zirgu” – skolēniem no 15 gadu vecuma un pieaugušajiem. Cena -30,00 EUR/grupai.
  • Iespējama nakšņošana līdzņemtās teltīs. Cena EUR 3,00/personai. Cenā ir iekļauta pikniknamiņa izmantošana, malka, grils, iesmi.

SVARĪGI

Ja grupā ir dalībnieki ar īpašām vajadzībām, lai vizinātos zirga mugurā, nepieciešama ārsta/ vecāku rakstiska atļauja/apliecinājums, ka to drīkst darīt.

Foto no saimniecības arhīva.