Radošās darbnīcas un meistarklases skolēniem

Izmēģiniet jaunas lietas un apgūstiet jaunas prasmes! Jo tikai darbojoties var uzzināt, kas mums patīk, kas interesē un varbūt pat izdarīt izvēli savai profesijai visai dzīvei.

Piedāvājam apmeklēt radošās darbnīcas, meistardarbnīcas un meistarklases, kur profesionāļu vadībā, būs iespēja gūt ieskatu kādā no profesijām un/vai atraisīt savas radošās īpašības, kā arī vienkārši jauki pavadīt laiku kopā ar saviem klases biedriem ārpus skolas telpām. Katrs var izvēlēties sev interesējošāko – sākot no našķu gatavošanas un mālu mīcīšanas, beidzot ar ražotņu iepazīšanu.

Izvēlieties no plašā piedāvājuma klāsta sev tuvāko vai tīkamāko un dodieties ciemos!

Rīga, Vidzeme

Latgale

Kurzeme

Zemgale

Visa Latvija “Ebru radošās darbnīcas” –  gleznošana uz ūdens, izzinošas nodarbības karjeras attīstības atbalsta pasākumos skolēniem.

* Vieta iekļauta programmā “Latvijas skolas soma”.

Foto no “Ebru” radošo darbnīcu  arhīva.

Apskates vietu saraksts
Ziemas ekskursijas
Svētku programmas un radošās darbnīcas
Ventspils muzejos