Tehniski radošās darbnīcas Kurzemes Democentrā

Kurzemes Democentrs ir interaktīvs centrs Ventspilī, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli.

Tehniski radošās darbnīcas radītas ar mērķi, lai ieinteresētu skolēnus, jauniešus par STEM (zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātnes un matemātikas) priekšmetiem, kas nereti, skolēniem šķiet abstrakti un ar reālo dzīvo nesaistīti. Radošajās darbnīcās katram ir iespēja veikt reālas darbības un gūt reālu pieredzi, lai padziļinātu un nostiprinātu jau iegūtās zināšanas. Tehniski radošās darbnīcas nodrošina aktīvu mācību procesu, kur, ar eksperimentu, praktisku darbību un spēļu iesaisti, notiek zināšanu apguve gan grupās, gan individuāli, lai pēcāk šo informāciju izmantotu arī praksē.

SIA Aspired piedāvā vairāk nekā 20 dažādas tehniski radošās darbnīcas, aptverot dažādus mācību priekšmetus. Katras darbnīcas ievads sākas ar nelielu teorētisko bāzi, ko pēcāk papildina praktiskā nodarbība individuāli vai komandā, atkarībā no izvēlētās darbnīcas. Darbnīcas norisinās gan uz vietas – Ventspilī, gan izbraukumos.

Lejupielādējiet katalogu, lai tuvāk iepazītos ar SIA Aspired piedāvātajām tehniski radošām darbnīcām gan uz vietas Ventspilī, gan izbraukumos.

Jautājumiem:
Egita Želve