Piedzīvo rudeni ar klasi Rēzeknē!

Kopā ar klasesbiedriem un skolotāju dodieties ekskursijā pa pilsētu, lai iepazītu Rēzeknes upes noslēpumus, izaicinātu savu komandu kvestā, vai dotos ekspedīcijā uz seno viduslaiku pilskalnu. Aicinām arī uzzināt interesantas lietas muzejā, paslidot, izbaudīt kino un klātienē noskatīties teātra izrādi. Jauni iespaidi no redzētā, visiem kopā darītās lietas paliks atmiņā un tas ir garants labai atpūtai visai klasei. Piedāvājumā ir norādīts vecums, kurš būs saistošs katrai programmai.

Ekspedīcija Rēzeknes pilskalnā „Dārgumu meklējumos”

Tas  ir piedzīvojums, kas ļaus uzzināt stāstu par princesi Rozi un atklāt viduslaiku pils dārgumus. Aizraujošas ekspedīcijas laikā ar noslēpumainās kartes palīdzību būs iespēja piedalīties īstas dārgumu lādes meklējumos. Ekspedīcijas dalībniekus gaidīs pārgājiens apkārt pilskalnam, dažādu vēsturisku faktu atklāšana, kā arī jautras fiziskās aktivitātes brīvdabā ar izklaides elementiem.

 • Piedzīvojuma ilgums: 1 st. brīvdabā
 • Ekskursija ieteicama 1.-4. klašu skolēniem
 • Maksa: 1 EUR no personas
 • Piedzīvojuma pieteikšana pa tālr. 26332249, vai rakstot tic@rezekne.lv

https://rezekne.lv/marsruti/ekspedicija-rezeknes-pilskalna-dargumu-meklejumos/

Klases sacensības interaktīvajā izziņas spēlē “Pret straumi” Rēzeknes upes krastos

Spēle būs labs izaicinājums skolēnu kolektīvam un lieliska iespēja aktīvi un izzinoši pavadīt laiku kopā, Rēzeknes upes jaunajā promenādē. Spēlē apvienoti dažādi elementi – gan orientēšanās, gan jautājumi, kas pārbaudīs zināšanas par dabu, vēsturi un pašu pilsētu. To var izmantot gan individuāli, gan sadaloties grupās. Spēles tempu var noteikt paši spēlētāji. Galvenais ir atrast un izpildīt uzdevumus, atrast kodus un atbildēt uz jautājumiem, tā krājot spēles punktus.Spēles maršruts ir lineārs, tā sākums ir pie Rēzeknes TIC un noslēgums pie Olimpiskā centra “Rēzekne”.

Jāņem vērā, ka spēle notiek ar mobilās aplikācijas palīdzību, tāpēc katrai komandai būs vajadzīgs viedtālrunis ar Interneta piekļuvi.

 • Spēles ilgums: ~ 1,5 st.
 • Ieteicama: 6.-12.kl.
 • Maksa: nav
 • Jautājumi un informācija pa tālr. 26332249

https://rezekne.lv/2021/05/18/upes-krastos-pieejama-jauna-virtuala-spele/

Latgales Kultūrvēstures muzeja izglītojošās programmas

“Senā skola – jaunā skola” – Uzsākot jauno mācību gadu, sagatavošanas grupas bērniem būs iespēja iepazīties ar seno skolu pirms vairāk nekā gadsimta – izmēģināt sevi glītrakstīšanā ar spalvu un tinti, iesēsties īstajā senlaicīgajā solā un salīdzināt mācīšanos senāk un tagad. Bērni varēs apskatīt senos mācību rīkus un izmēģināt mūsdienu robotikas elementus, salīdzināt rakstīšanu ar spalvas kātu un datora klaviatūru.

“Kā top maize” – Improvizēta maizes tapšanas procesa izspēle, izzinot cepšanas tradīcijas un senos saimniecības traukus. Nodarbībā bērni iepazīs video mācību materiālu “Nu gryuda leidz maizis klaipam” (17 min., latgaliešu val., ar subtitriem latviešu un angļu val.), kas ataino maizes ceļu – graudu sēju, labības augšanu, kulšanu, graudu malšanu, maizes cepšanas tradīcijas Latgalē u. tml.

“Māla pikuča piedzīvojumi” – Programma notiek keramikas ekspozīcijā “Māla un uguns pārvērtību radīts brīnums“, kopā ar pasaku tēlu Māla pikuci bērni dosies brīnumainajā Latgales keramikas valstībā un izzinās, kā māls pārvēršas podos, svečturos u.c.

“Senās spēles un rotaļas” – Programmas laikā bērni uzzina seno rotaļlietu un spēļu vēsturi. Ar tautasdziesmu un spēļu elementiem bērni apgūst senās spēles un rotaļas.

Latgales Kultūrvēstures muzejā ir pieejamas 19 dažāda veida muzejpedagoģiskās nodarbības.

 • Katras programmas ilgums 40 min. iekštelpās
 • Maksa par izvēlēto programmu: 1,50 EUR/pers.
 • Programmas ieteicamas 1.-9. klases skolēniem
 • Pieejamas: visu gadu
 • Pieteikšanās pa tālruni: 64622464

“Ekskursija ar izlaušanās elementiem” Latgales vēstniecībā GORS

Šīs ekskursijas laikā skolēni gida pavadībā iepazīs Latgales vēstniecību GORS, nonāks skatītāju acīm nepieejamās koncertzāles telpās, turklāt šo ekskursiju caurvīs dažādi uzdevumi, kuru atminēšana liks saglabāt intrigu par pareizo atbilžu balvu līdz pat pēdējām ekskursijas minūtēm!

 • Ilgums: ~ 1 st.
 • Ieteicams: 6.-12.kl.
 • Maksa: 2 EUR/pers.
 • Pieteikšanās pa tālruni: 64633303

GORS Kino

Kas var būt aizraujošāk par kopīgu kino apmeklējumu ar visu klasi, par dalīšanos ar iespaidiem un emocijām! Kino ir atgriezusies Rēzeknē! Jaunākās animācijas filmas un izglītojošais kino – piesaki kino apmeklējumu visai klasei!

GORS KINO repertuārā latviešu komēdija “Tizlenes”, drāma “Pēc kritiena”, animācijas filmas “Ķepu patruļa” un “Virtuļzauri” un 12. septembrī plkst. 17.00 skatīsimies režisora Ivo Brieža un žurnālistes Ritas Radušas dokumentālo filmu “Homo Sovieticus”, kas vēstīs par to, vai Padomju Savienība ir beigusies. latgalesgors.lv/kino.

*Bērniem līdz 12 gadu vecuma pirms pasākuma NAV jāveic Covid-19 tests un NAV jāuzrāda sertifikāts.

Olimpiskā centra Rēzekne Ledus halle

Slidošana kopā ar klasesbiedriem – tā ir aizraujoša un neaizmirstama aktivitāte. Rēzeknes ledus halle piedāvā izbaudīt ziemas sporta veidu burvību neatkarīgi no gadalaika un laikapstākļiem!

Olimpiskā centra “Rēzekne” ledus hallē slidot var gan ar savām slidām, gan iznomāt tās uz vietas. Iesācēji var iznomāt īpašus slidošanas apmācības trenažierus – “lācīšus”.

*Piesakot ledus halles apmeklējumu visai klasei – ir derīgs skolas Covid-19 tests!!!

Publiskās slidošanas laiki: http://ocr.lv/ice/

Maksa:

 • 96,80 EUR – grupai līdz 25 cilv./ 1 st. kopā ar slidu nomu
 • grupām virs 25 cilv. –  4 EUR/pers./ 1 st. kopā ar slidu nomu
 • Tālr. pieteikšanai: 20229992