Piedzīvojumu parks Supervāvere
"Saulkrasti" Drabešu pag., Cēsu novads

PAR MUMS

Piedzīvojumu parkā Supervāvere visiem aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja izmēģināt vairāk kā 60 atrakcijas: augstu un zemu kokos izvietoti dažādi virvju ceļi, pārejas un šķēršļi, kā arī ierīkoti nobraucieni pa trosēm. Laižoties pa garākajiem šāda veida nobraucieniem Latvijā gar ausīm svilpo vējš un acīm paveras lielisks skats uz Gaujas senlejas koku galotnēm.

Piedzīvojumu parks Supervāvere un pikniks svaigā gaisā ir lieliska atslodze no mācībām un aizraujošs, klasi saliedējošs pasākums.

Parkā tiek piedāvāti arī neparasti piedzīvojumi – Jāņtārpiņu naktis

Trases

Apmeklētājiem pieejamas trīs dažādu grūtības pakāpju trases:

 Bērnu un iesildīšanās trase (15 šķēršļi) – paredzēta bērniem no 6-7 gadu vecuma un tiem, kas Piedzīvojumu parka atrakcijas izbauda pirmo reizi. Šajā parka daļā piedzīvojumu meklētāji atrodas pastiprinātā Instruktora uzraudzībā un apgūst nepieciešamās iemaņas, lai pēc iesildīšanās varētu iziet nākamās trases.

Fitnesa trase (15 šķēršļi) –paredzēta tiem, kas vēlas pārvarēt sarežģītākus šķēršļus lielākā augstumā, trenējot savu izveicību un lokanību.

Piedzīvojumu trase (25 šķēršļi) – paredzēta tiem, kas vēlas izbaudīt īstus piedzīvojumus. Šī trase ir vissarežģītākā un garākā (1200 m). Tie kas pieveic šo trasi, patiesi ir pierādījuši savu izveicību un drosmi.

Zināšanai

Skolotājam vai citai atbildīgajai personai ir jāaizpilda parka lietošanas līgums ar visu grupas dalībnieku vārdiem. Instruktors apmācību laikā izskaidro drošības noteikumus un parāda, kā lietot drošības jostu.

Lai izietu trases un kārtīgi izdauzītos kopā ar klases biedriem vajadzēs vismaz 3 stundas.

Cena

Skolēnu grupām: 6 eur/bērns

Pavadošie skolotāji par šo atrakciju nemaksā neko. (Cenā iekļauts arī cimdu pāris katram apmeklētājam. Tomēr mazajiem vēlams ņemt līdzi savus cimdus.)

Papildus pakalpojumi

  • Nakšņošanas iespējas kempingā “Ozolkalns”. Pieejamas gan kempinga mājiņas, gan labiekārtotas telšu vietas.
  • Laivu un plostu noma.

Foto no uzņēmuma arhīva.