Izaugsmes SPOTS
Brīvības iela 12, Ogre

PAR MUMS

Personības un prāta studija “Izaugsmes SPOTS” piedāvā Lego nodarbības skolēniem, prāta spēļu turnīrus ģimenēm un ne tikai. Mūsu mērķis ir rosināt skolēnu interesi par STEM priekšmetiem, prāta spēju attīstīšanu un līderismu. Kā arī jēgpilni pavadīt brīvo laiku.

Nodarbību programmas:

LEGO UN VIKTORĪNA (1. – 4.klase)

Nodarbības sākumā skolēni savstarpēji sacenšas, spēlējot atjautības uzdevumu viktorīnu komandās. Otrajā daļā individuāli tiek būvēti dažādi Lego modeļi. Programma piemērota, lai uzlabotu klasesbiedru spējas darboties komandās un individuāli.

Nodarbības ilgums ~ 1 stunda

• 7 EUR no cilvēka.
  • Skolotājai/am nodarbība bez maksas vai kafija, tēja atpūtas zonā.

“SLIME” VEIDOŠANA (1. – 4.klase)

Iespējams, skolēnu vismīļākā programma. Ko mājās neļauj mamma, to ļaujam mēs – ķēpāšanās, eksperimentēšana un rezultātā gatavs “slime” jeb staipīgā masa. Programma piemērota skolēniem, kam patīk praktiska darbošanās.

• 10 EUR no cilvēka.
  • Skolotājai/am nodarbība bez maksas vai kafija, tēja atpūtas zonā.

GALDA SPĒĻU ČEMPIONĀTS ( 1. – 4.klase)

Skolēni komandās sacenšas par augstāko rezultātu, spēlējot noteiktas galda spēles – Uno, Jenga, Digit un Alias. 4 komandas, 4 stacijas, 10 minūtes katrai spēlei. Nodarbības beigās simboliska apbalvošana katrai komandai. Programma piemērota, lai attīstītu prasmes darboties komandā, spēju uzvarēt un pieņemt zaudējumu.

• 5 EUR no cilvēka.
  • Skolotājai/am nodarbība bez maksas vai kafija, tēja atpūtas zonā.

LEGO BĒRNUDĀRZIEM ( pirmsskolas vecuma bērni)

Nodarbības sākumā bērni piedalās aktīvā uzmanības treniņa spēlē. Galvenajā daļā tiek trenēta pacietība un sīkā motorika, individuāli būvējot Lego modeļus. Noslēgumā spēlējam makaronu spēli, lai atslābinātos un saņemtu smieklu devu. Atkarībā no situācijas, programmā var tikt pievienotas papildus aktivitātes, lai noturētu bērnu uzmanību.

• 6 EUR no cilvēka.
  • Skolotājai/am nodarbība bez maksas vai kafija, tēja atpūtas zonā.

SVARĪGI. Īpašie nosacījumi vai kādi noteikumi. (ja ir)

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot e-pastu uz izaugsmesspots@gmail.com vai zvanot +37124339232.

Foto no uzņēmuma arhīva.