Rundāles ūdensdzirnavu muzejs
“Rundāles ūdensdzirnavas”, Pilsrundāle, Rundāles pag.,Bauskas novads

PAR MUMS

Ūdensdzirnavas atrodas ainaviskā vietā pie dzirnavu ezera vien 1 km attālumā no Rundāles pils muzeja – pastaiga šai apkārtnē, un pa promenādi dāvās daudz prieka un iespēju notvert brīnišķīgus kadrus!

Komplekss, kurā atradīs interesantas nodarbes ikviens. Muzejs, kas izkārtots piecos stāvos, dod iespēju izzināt graudu malšanas vēsturi, redzēt, kā darbojušās ūdensdzirnavas, atpūsties pie ūdenskrātuves, iznomāt sev vēlamo ūdens inventāru, rīkot pikniku un jautri pavadīt laiku bērnu laukumā. Ekskursijas iespējamas gida pavadībā.

Muzeja apmeklējums.

Ekskursijas iespējamas gida pavadībā. (Ja ir vēlme ar gidu, tad obligāti iepriekš jāpiesaka.) Ekskursijas latviešu, angļu, krievu valodās.

Ūdens inventāra noma – laivas, sup dēļi un katamarāni.

Terase piknikam ar bērnu laukumu.

• Skolēniem eur 3,50/ personai. Ja grupa virs 10 personām, tad eur 3,00/personai;
  • Pieaugušajiem eur 7,00/personai;
  • Studentiem eur 5,00/ personai.
  • Gids no 25-40 eiro (atkarīgs no grupas lieluma)

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Muzeja kompleksā ir iespēja iegādāties dažādas uzkodas un dzērienus.

Foto no muzeja krājuma.