SIA Satori Alfa
Santas, Tumes pagasts, Tukuma novads

Esam uzņēmums SIA Satori Alfa un piedāvājam ne tikai iegādāties mūsu ražotos smiltsērkšķu produktus, bet arī apmeklēt mūs ekskursijās.

EKSKURSIJA  ilgst apmēram 1,5 stundu.( kopā ar degustācijām un iepirkšanos)

Tās laikā:

  • Parādīsim smiltsērkšķu audzes Tukuma novada Tumes pagastā, un, ja tās izvēlaties augustā vai septembrī, tad būs iespējams apskatīties smiltsērkšķu ražas novākšanu un arī tajā piedalīties (simboliski). Pastāstīsim daudz interesanta par šiem augiem; par to, ka smiltsērkšķi ir divmāju augi- gan vīrišķie, gan sievišķie. Parādīsim, kā tie atšķiras dabā. Pastāstīsim, kā notiek apputeksnēšanās, augu pavairošana, augšana, kā Latvijā sāka audzēt šķirnes smiltsērkšķus. Pastāstīsim par audzēšanas un ražas novākšanas īpatnībām, par smiltsērkšķu šķirnēm un to pavairošanas veidiem.
  • Izskaidrosim, kāpēc smiltsērkšķu produktu lietošanai uz mūsu organismu ir tik efektīva iedarbība, un, protams, stāstīsim par smiltsērkšķu produktiem, kurus ražojam. Būs jaunie produkti: lapu pulveris „Možums”un sēklu izspiedu pulveris. To nozīme cilvēka organismam īpaši Fe deficīta gadījumā.
  • Praktiski kopā ar ekskursantiem tiks veikts 4 veidu svaigu sulu tests ( brūkleņu, melleņu, smiltsērkšķu un dzērveņu nektāru degustācija).
  • Tiks dots zinātnisks skaidrojums, kāpēc vienam garšo smiltsērkšķis, bet citiem mellene. Kāpēc vieniem ābolu diēta ir efektīva, bet citiem pieaug svars.
  • Parādīsim ražotni, kur tiek gatavoti mūsu produkti( izņemot telpas, kur gatavo produktu- higiēnas apsvērumu dēļ).
  • Nodrošināsim produktu degustāciju un vēl pacienāsim ar ļoti garšīgu smiltsērkšķa kokteili.
  • Ekskursijas noslēgumā būs iespējams iegādāties produktus par rūpnīcas cenām un saņemt individuālas atbildes uz jautājumiem.

Apmeklētājus labprāt pieņemsim grupās no 10 līdz 40 cilvēkiem vienlaicīgi.

CENAS

grupās no 10 – 40 cilvēkiem – EUR 2,50
bērniem līdz 7 gadiem bez maksas
skolēnu grupām un pedagogiem – 2,00 EUR no cilvēka.

SVARĪGI

Lūdzam par ekskursijas laiku vienoties apmēram divas nedēļas iepriekš.

 

Foto no uzņēmuma arhīva.