Tiešsaistes ekskursija cieto sadzīves atkritumu poligonā “Getliņi”
Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu novads

PAR MUMS

Getliņi EKO apsaimnieko lielāko, drošāko un videi draudzīgāko cieto sadzīves atkritumu poligonu Baltijā, kā arī ražo elektroenerģiju un siltumenerģiju un audzē dārzeņus un ziedus. Ik dienu Getliņi EKO bezmaksas ekskursijas apmeklē vairākas interesentu grupas. Mūsu pārliecība ir –  stāstot, rādot un daloties savā pieredzē, mēs palīdzam gūt pareizu priekšstatu par to, kāpēc atkritumu šķirošana un otrreizēja pārstrāde ir būtisks pamatnosacījums aprites ekonomikas attīstībai Latvijā.

Tiešsaistes ekskursijas laikā iepazīstināsim ar poligona darbību, kā arī organizējam grupu darbu par atkritumu šķirošanas jautājumiem. Getliņi EKO ZOOM nodarbības iespējams iekļaut skolas mācību stundu saturā (fizika, ķīmijā, bioloģija, ekonomika), vasaras nometnēs. Ekskursijas piemērotas jebkura vecuma auditorijai – arī pieaugušajiem un uzņēmumu, valsts un pašvaldību iestāžu  kolektīviem.

PIEDĀVĀJUMS

Ekskursiju veido divas daļas:

  • Pirmā – virtuāla pastaiga ar gidu poligona teritorijā. Iespēja virtuāli apmeklēt šķirošanas rūpnīcu, redzēt bioloģiski noārdāmo atkritumu kompleksu un infiltrātu baseinus, veco un jauno atkritumu kalnu, kā arī viesoties siltumnīcā.
  • Otrajā ekskursijas daļā – saruna ar ekskursijas dalībniekiem par to, kas ietekmē atkritumu daudzumu, kāpēc cilvēki šķiro vai nešķiro atkritumus, izgāztuves un poligona atšķirība.

*Ekskursija tiek pielāgota atbilstoši  vecuma grupai.

*Grupas lielums sākot no 15 līdz 30 dalībniekiem

CENA

Visas ekskursijas un pasākumi  ir bezmaksas.

SVARĪGI

Foto no uzņēmuma arhīva.