Piedzīvojuma un Kvestu spēle EscapeTown Siguldā

Spēles ietvaros jūs nonāksiet 2. pasaules kara Auchigurgas pilsētā, kur izvairoties no sargiem, jums būs jāizpilda komandai uzticētais uzdevumu. Jums būs jāspēj kļūt neuzkrītošiem, lai iekļautos Pilsētas ikdienā. Slēpšanās, lavīšanās un slepenas robežu šķērsošanas būs tikai daļa no uzdevumiem ar ko jūsu komandai būs jātiek galā.
Atkarībā no jūsu izvēlētā misijas uzdevuma, risinot dažādas mīklas un izvairoties no sargu aizdomu pilnajiem skatieniem, jūs soli pa solim virzīsieties tuvāk savam galvenajam mērķim.
Nepareizi lēmumi vai neveiksmīgas apstākļu sakritības jūs novedīs ieslodzījumā! Savukārt mazliet veiksmes un labs komandas darbs jums ļaus triumfēt, atrast sevis meklēto priekšmetu un dzīviem izkļūt no Pilsētas.

• Cena atkarībā no izvēlētā kvesta 10-20 eur p/p
• Skolēnu grupām virs 14 bērniem -30%
• Pavadošajiem skolotājiem dalība spēlē bez maksas.

Iepriekšēja rezervācija zvanot. Rezervācijas pieņemam katru dienu no 9:00 līdz 21:00.

Apskates vietu saraksts
Pavasara ekskursijas
Sporta un atrakciju parku piedāvājumi
Drosmīgajiem un aktīvajiem!