“Milžu taka” piedzīvojumu parks
Dabas parks “Ogres Zilie kalni”, Ogre

Ogrē, Zilo kalnu dabas parkā, atrodas piedzīvojumu parks „Milžu taka” – no virvju un koka konstrukcijām veidota trase kokos.

Par drošību trasē gādā Šveicē ražotā “Saferoller” drošības sistēma, kas trases dalībniekam neļauj pašam atvienoties no drošības trosēm.

Piedzīvojumu parkā izveidoti trīs loki, kuru kopgarums ir aptuveni 600 metru.

• Mazajā lokā ir 19 atrakcijas, kas atrodas no diviem metriem virs zemes un ir zemas grūtība pakāpes.
  • Otrais loks ir vidējas grūtības pakāpes ar 20 atrakcijām, kas atrodas no 6 līdz 11 metru augstumā.
  • Trešo jeb lielo loku, kas ir arī vissarežģītākā trase, veido 26 atrakcijas ar diviem nobraucieniem.

Pieaugušajiem (18+) – 18.00 EUR
Jauniešiem (8-17) – 12.00 EUR
Bērniem (līdz 7) – 7.00 EUR

Organizētām grupām (sākot no 15 biļetēm un vairāk), iepriekš piesakot apmeklējumu – EUR 10.00/pers.
Skolēnu grupām, uz katriem 10 skolēniem, vienam pavadošajam skolotājam ieeja bez maksas.

Cenas norādītas apmeklējumam līdz 2h!

Viss cenrādis šeit

SVARĪGI

Par speciālajiem piedāvājumiem skolu grupām, lūdzam rakstīt uz e-pastu info@milzutaka.lv

Auguma ierobežojumi!

• Zaļais loks –  no 135 cm,
  • zilais loks – no 140 cm,
  • melnais loks – no 150 cm.
  • Ja augums ir mazāks par nepieciešamo, tad trasē var doties kopā ar pieaugušu personu (izņemot melno trasi).

Sliktu laika apstākļu dēļ (negaiss, vētra), parks var būt slēgts.

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Darbojas kafejnīca.

Foto no “Milžu takas” arhīva.