Orientējies Salacgrīvā
Rīgas iela 10a, Salacgrīva

Vai kāds no Jums atceras tās garlaicīgās ekskursijas bērnībā – steidzoties no viena objekta pie nākamā, jaucoties gadskaitļu gūzmā un tā arī līdz galam nesaprotot, kas ir kas? Mēs atceramies, tādēļ, paturot prātā to, no kā izvairīties, esam izveidojušas orientēšanās maršrutu – Ar kājām pa Salacgrīvu – kur jautrā noskaņojumā Jums nāksies ne tikai apskatīt ievērojamākos objektus pilsētā, bet atjautīgi katrā no tiem atrast atbildi uz jau iepriekš rūpīgi sagatavotiem jautājumiem. Brīdinām – nāksies pielietot matemātikas un radošās spējas, kā arī fizisko spēku mērenās devās!

Orientēšanās karte ir izveidota ar mērķi Jūsu ceļojumu padarīt interesantāku un saistošāku ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Ja parasti Jūsu bērns nav sajūsmināts par došanos ekskursijās, ticiet mums – orientēšanās viņu uzrunās. Šāda veida ekskursijas ieguvums noteikti ir neatkarība – jūs paši esat noteicēji savam soļu tempam un savām vēlmēm, izlemjot, kur apstāties un ko aplūkot – kaut piknikot jūras krastā pirms nākamā objekta apskates.

Orientēšanās kartes iespējams saņemt Salacgrīvas TIC, kur Jūs ar smaidu sagaidīs un lūkos atbildēt uz visiem jautājumiem. Gaidām ciemos!