Par mums

Latvijā ir tik daudz brīnišķīgu vietu, kuras gribētos un ir vērts apmeklēt ne tikai kopā ar ģimeni, bet arī ar draugiem vai klases biedriem!

Skolenuekskursijas.lv ir mājas lapa, kas izveidota, lai palīdzētu izvēlēties, kur  doties ekskursijā ar klasi, lai tas būtu gan interesanti, gan izzinoši, gan vērtīgi. Lapā ir ievietota informācija tikai par tiem tūrisma un izziņas objektiem, kas ir piemēroti grupām. Lai rezervētu ekskursijas, jums jāsazinās tiešā veidā ar katru objektu.

Mūsu mājas lapā izmantojot MEKLĒTĀJU ir viegli un ērti atlasīt Jums interesējošus apskates objektus gan pēc to nosaukuma vai atrašanās vietas, gan izvēloties ekskursijas mērķi, kā arī ņemot vērā skolēnu vecumu.

Apskates vietas, kas piedalās ar kādu konkrētu piedāvājumu programmā “Latvijas skolas soma”, ir atzīmētas ar īpašo logo.

Lapā ir iespēja arī izmantojot TĒMTURUS atlasīt Jūs interesējošas tēmas. (Piemēram “bērnu ballītes”.)

Interesējošos objektus ir iespējams saglabāt, izveidojot savu ekskursijas maršrutu, kuru var kopīgot ar citiem klases biedriem vai skolotājiem un vecākiem. Sk. pirmajā lapā.

Pirmajā lapā  īpaši izcelti sezonas piedāvājumi –  RUDENS EKSKURSIJAS un ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI, kuros ir jau gatavi ekskursiju maršruti.

Sadaļā AKTUALITĀTES ir ievietota jaunākā informācija no apskates vietām – izstādes muzejos vai pasākumi īpaši skolēniem un ģimenēm.

IESAKĀM APMEKLĒT ir mūsu izvēlēti apskates objekti, kas, tā vai citādi, ir piesaistījuši mūsu uzmanību un tāpēc iesakām tos apmeklēt arī citiem.

Pie katra apskates objekta ir iespēja pierakstīt savu komentāru vai vērtējumu. Priecāsimies par Jūsu sniegtajiem vērtējumiem šeit, ierakstiem facebook lapā vai pievienotajām fotogrāfijām no ekskursijām Instagram profilā.

Lai jauks un interesants ceļojums!