Aktīvās atpūtas programmas Zanzibārā
Kempings Zanzibāra, "Birzmaļi", Ķekava, Ķekavas novads

PAR MUMS

Zanzibāra  piedāvā aizraujošas aktīvās atpūtas programmas skolēnu ekskursijām. Ekskursiju programmās iekļautas labākās spēles un uzdevumi no mūsu bērnu nometnēm. Tās pamatā balstītas uz fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā. Garatējam priecīgus un nogurušus bērnus, kā arī lielisku atpūtu skolotājiem!

Uzņemam grupas no 20-50 dalībniekiem. Visas programmas notiek āra apstākļos teritorijās, kurās ir nojumes lietum.

1.-3.klasei

Jautrās cīņas Zanzibārā (4 h)  20-50 dalībnieki

Dalībnieku komandām jāpārvar dažādi izaicinājumi un jāsacenšas drosmē, ātrumā, veiklībā un attapībā. Bet galvenais cīņā par saldo balvu – komandas gars un saliedētība!
Dalībnieki tiek sadalīti komandās un cīņas var sākties! Jūs gaida jautri uzdevumi, kur būs jāizmanto gudrība un atjautība, jābūt vērīgiem, pacietīgiem, veikliem un draudzīgiem!
Dārgumu medības ar fotoorientēšanos / Pastnieki / Lielā kartupeļu talka / Makšķerēšanas sacensības / Radošā darbnīca.

Cīņu starplaikos un noslēgumā:
Lielais rotaļu laukums
Pikniks (cenā iekļauts ūdens, tēja, kafija, desiņas, maršmallowi)

CENA
Skolotājiem bez maksas (līdz 5 pers). Skolotāji pie mums atpūšas un dzer kafiju!

2.-5.klasei

MOŠĶU MEŽS (4 h) 20-50 dalībnieki

Programma notiek mežā – mūsu Mošķīšu meža bāzē.
Mošķi ir apsēduši visu mežu! Viņi ir gan jautri, gan baisīgi, gan tievi gan apaļīgi. Un ļoooti meistarīgi paslēpušies visdīvainākajās  vietās. Mošķu meklēšana ir varen jautrs uzdevums. Katrā komandā ir gan ātrie skrējēji, gan apdomīgie, gan vērīgie un pa visiem kopā noteikti izdosies visus atrast! Komandas gaidīs arī labirinti un citi uzdevumi.

Noslēgumā visi varēs sildīties pie ugunskura, cept desiņas un maršmalovus un dalīties mošķu medību piedzīvojumu stāstiem.

Programma balstīta uz komandu veidošanas uzdevumiem (team building) un aktīvām spēlēm.
Nepieciešams ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, ņemot vērā, ka visu programmas laiku dalībnieki atradīsies mežā. Bāzē ir arī nojumes lietus gadījumam un personisko mantu novietošanai sausumā.

4.-6.klasei

MISIJA MEŽĀ (4 h) 20-50 dalībnieki
Programma notiek mežā – mūsu slepenajā bāzē.
Komandas gaidīs dažādas misijas – labirints, lāzeri, Meža Bobs, kā arī lielā stratēģiskā spēle “Misija mežā”.
Noslēgumā – pikniks pie ugunskura ar desiņām un maršmeloviem

CENA
Cena 16 EUR/pers. Minimālā programmas cena – 320 EUR (arī tad, ja saslimšanu vai citu iemeslu dēļ ierodas mazāk nekā 20 dalībnieki).

Iekļauts: visas aktivitātes ar inventāru, to vadīšana, pikniks ar desiņām & maršmaloviem, tēja, ūdens, kafija skolotājiem.

ĀTRS UN BEZ ŽĒLASTĪBAS (4h) 18-25 dalībnieki
Fotoorientēšanās pārgājiens – misija pa Ķekavas upes ieleju ~4 km (1,5-2,5 h). Dalībnieki tiek sadalīti komandās un viņiem patstāvigi (bez skolotājiem vai pavadoņiem) jāveic distance orientējoties pēc objektu attēliem. Trasē komandām jāveic dažādi misijas uzdevumi gan patstāvīgi, gan kontrolpunktos, kur viņus sagaidīs instruktori. Katrai komandai ir savs talismans un šeit jums ir tikai viena iespēja – būt ātriem, jeb tas būs bez žēlastības!

Garais variants
Papildus pārgājienam kempingā Zanzibāra – īpašā atrakcija bezbailīgajiem – kāpšana uz kastēm! Pikniks un čiliņš ar galda tenisu.
Programma veidota, lai stiprinātu izpratni par komandas darbu (team building), jo uzdevumi ir veicami tikai visai komandai kopīgi un komanda ir tik stipra, cik stiprs ir tās vājākais posms.
Programmas starts ir Ķekavas centrā, finišs – kempingā Zanzibāra. Orientēšanās noris pa apdzīvotu vietu. Dalībniekiem jāparaksta apliecinājums par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu. Katrai komandai nepieciešami vismaz 2 mobilie telefoni ar filmēšanas iespēju.

CENA
Īsais variants (pārgājiens, ~3h) – 11 EUR/pers. Minimālā programmas cena – 198 EUR (arī tad, ja saslimšanu vai citu iemeslu dēļ ierodas mazāk nekā 18 dalībnieki)

Garais variants (pārgājiens + kāpšana uz kastēm (~4-5 h, atkarībā no grupas lieluma) –  16 EUR/pers. Minimālā programmas cena – 288 EUR (arī tad, ja saslimšanu vai citu iemeslu dēļ ierodas mazāk nekā 18 dalībnieki)

Papildus piedāvājums:

RADOŠĀS DARBNĪCAS

Foto no Zanzibāra arhīva.